Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő amíg megkapja az...

Mennyi idő amíg megkapja az ember a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha már úgy döntöttek hogy megkapjuk mennyi időbe telik míg a kezünkbe nyomják?Azt tudom egy hét-10 nap a bírálat,de pozitív válasz után mégis mennyi idő idő amíg odaadják?

2019. okt. 26. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mèg beszèlgettünk az ügyintèzővel mikor pittyent az sms. Tehát azonnal.
2019. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
7-10 nap..már ahol.A lányomék 3 hete várják minimum.
2019. okt. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hét volt a hitelbírálat, utána szóltak, hogy mehetünk szerződést aláírni. Innen számítva 3 nap múlva volt a számlánkon a pénz.
2019. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mi már 3hete megkaptuk a pozitív elbírálást a k&h nál és még mindig nem érkezett meg a pénz 😕 van ennek maximum határideje? Vagy amikor majd lesz kedvük?

Csalódtunk a k&h ba, amugy is nyögvenyelõs volt az ügyintézés és azóta nem olvasok róluk túl jókat, legközelebb érdemes lesz utánanézni ilyenkor bármit intézünk mert úgylátszik ez is változó és bankfüggõ, persze mi kb a legrosszabbat választottuk 😕

2019. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a K&H ilyen.(Én voltam a 2.válaszoló).Marha sokára kapták meg a lányomék,többszöri telefonálás,majd már balhézás után.Senkinek nem ajánlom őket,dilettáns banda.
2019. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Te jó ég. Pedig nem akarok kellemetlenkedni és erõszakoskodni de ez tényleg botrány, hogy aláírtunk 3hete egy szerzõdést, ami még tulajdonképpen nem is élhetne.
2019. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első 0%-os válaszoló vagyok... OTP. Természetesen a 10 nap bírálat után, a szerződéskötéskor, nekünk ott azzonnal jóvá is írták. Erre írtam, hogy azonnal. Nem tudom, hogy miért haszontalan a válaszom, elhiszem, hogy másoknál más a tapasztalat, de attól még nem írtam hülyeséget...
2019. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig a 2.

Ne foglalkozz vele,itt ez megy.Ha az illető,aki olvasta, pont nem az OTP-vel áll kapcsolatban,akkor neki haszontalan a válasz.Az enyém se volt sokkal hasznosabb a maga 46%-ával.

Pedig ha valaki hitelfelvétel előtt áll,akkor a kettőnk válasza alapján máris kiszelektálhat 1 bankot.Én a lányoméknak is mondtam,hogy biztosan nem véletlen,hogy az OTP-hez mennek a legtöbben,menjenek ők is,de nem.Meglett az eredménye.

2019. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!