Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik megoldás tűnik jobbnak...

Melyik megoldás tűnik jobbnak fogadásból származó pénz felvételére?

Figyelt kérdés

Szoktam fogadni és mostanában sokat utaltam oda-vissza, viszont nem nyertem sokat (néhány százezer), de ugye van az a jó kis törvényünk, hogy a vesztes fogadás az vesztes, a nyertesből meg adózni kell...

Párszor kiutaltam a fogadóirodából, viszont nem szeretném megégetni magamat. Van neteller számlám.

Viszont az meg egy ilyen szöveget STP Viver jóváírás, így nem tudhatják, honnan jön a pénz, viszont azt sem szeretném, hogy esetlegesen a terrorizmussal vagy bármi ilyesmivel hozzák összefüggésben.


Tehát melyik a diszkrétebb partner a bankszámán, XY fogadóiroda vagy ez a szöveg "STP Viber Jóváírás lakosság" ?


Van még a neteller kártya megoldás azzal viszont úgy 90% ot tudok felvenni (a tranzakciók miatt, sajnos nincs HUF kártya pedig az jó lenne) na meg nem akarok ennyi kp-val rohangálni sem.



2019. okt. 26. 15:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Még a revoluton gondolkozok.
2019. okt. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!