Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP nyereménybetét?!? Megérheti?

OTP nyereménybetét?!? Megérheti?

Figyelt kérdés
Az egyetemen kapok ösztöndíjat, de nem áll szándékomban mostanában elkölteni, (legalább legyen valami félretett pénzem). Ha beteszem az OTP-hez 50es címletben akkor valamicske esélye mégis van, hogy valami történik és ennyiben ki is merül az egész érvrendszerem. Szóval a véleményetekre vagyok kíváncsi megéri-e vagy felesleges van jobb cucc ennél stb.

2019. okt. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kis összegre nem igazán van jobb ötlet.
2019. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az esély a nyereményre szinte nulla. én azért tartom ott a pénzt, mert költség nélkül kivehetem bármikor
2019. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen kis pénzekre szinte bárhol kicsi a kamat így ez a megoldás jónak tűnik. Alig buksz kamatot és esélyed van egy kocsira.
2019. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy darab ötvenezres, de tényleg csak azért, mert így vesz magának az ember egy élethosszig kitartó, értékéből csak az inflációval veszítő lottószelvényt. Kis összeg esetén nem rossz, de amúgy ilyen összegekből a legjobb befektetés egy nyelvtanfolyam.
2019. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Havi 50-ről beszélünk?

Tizenéve ellenőrizgetem havonta a 2 gk.nyereménybetétet, de eddig semmi :(


A legjobb befektetés egy ideje az állampapír. MÁK-nál ingyenes a számlavezetés is.

2019. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!