Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem bírom kivenni a kártyát az automatából? Lehet a körmöm miatt?

Figyelt kérdés
Mikor vissza adja a kártyámat ott szenvedek vele, hogy ki tudjam szedni. Ma is pénzt szerettem volna kivenni de a kártya beszorult,vagy fogalmam sincs és nem tudtam elvenni. Az automata természetesen elnyelte, de megoldottam. Ott állt tőlem pár méterre egy férfi, kértem hogy esetleg tudna-e segíteni de azt mondta nem érdekli az én problémám meg az én kártyám. Nagy a körmöm (nem műköröm de azért nem kicsi) lehet az akadályoz meg benne?

2019. nov. 6. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Vágd le. A pasik egyáltalán nem szeretik a nagy körmöt.
2019. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Oldalról is meg lehet fogni, ha már a szembe forduló hüvelykujj elónyéról lemondtál a körmök miatt :)

Vagy Fogd meg a középső és a mutató ujjad között, ott nem zavar a köröm.

2019. nov. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Meg kell szabadulni a használhatatlan karmoktól (amiről egyébként csak ti gondoljatok hogy szép de valójában nevetséges), és akkor egyből újra használni fogod tudni a kezedet.
2019. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Hazudsz.
2019. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

" Az automata természetesen elnyelte, de megoldottam."


Hogy oldottad meg? Ha elnyelte akkor azt te már ki nem szeded, majd az automata üzemeltetői visszajuttatják a bankfiókba.

2019. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem tudod használni a kezedet a körmöd miatt, akkor le kell vágni a körmödet olyan hosszúságúra, hogy normálisan éld az életed - ilyen egyszerű.


"Ott állt tőlem pár méterre egy férfi, kértem hogy esetleg tudna-e segíteni de azt mondta nem érdekli az én problémám meg az én kártyám."


Általában segítőkész vagyok az emberekkel szemben, de most azt mondom: nagyon jól tette a férfi, hogy nem segített: ugyanis az valóban a Te kártyád, minden automatánál van kamera és bizony még akár problémája is származhatna belőle, ha segít Neked kivenni a kártyát.

2019. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen, a körmöd miatt van, velem is előfordult már (bár az enyém mű volt, már leszedettem). Vágd le.
2019. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5-os úgy oldottam meg, hogy mivel a bank bejáratában volt az automata, így bementem, szóltam és kivették a gépből.
2019. nov. 6. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

#8: Ilyen nem történt, mert ilyen nincs.

A bankkártyát személyesen veheted át abban a bankfiókban ahol igényelted, hetekkel később.

Hazudsz.

2019. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 velem is történt... Igaz ott dolgozott haverom.
2019. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!