Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankosok, elégedettek...

Erste bankosok, elégedettek vagytok a bankotokkal?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki Erste banknál vesszük fel a babavaró hitelt. Előtte még érdeklődnék , ki mennyire elégedett ezzel a bankkal?
2019. nov. 9. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hitelem nincs, de van folyószámla, hitelkártya, befektetés és igen, elégedett vagyok.

Most így hirtelen nem tudok olyat mondani, ami ne tetszett volna. Apróságok lehet hogy voltak az évek alatt, de az mindenhol lehet. Ha nagyobb problémám lett volna, úgyis emlékeznék rá.

2019. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta erstés vagyok, komoly gondom nekem sincs velük. Hitelem nekem sincs, folyószámla, megtakarítás, hitelkártya van, meg tömérdek céges cucc. Egyetlen problémám, hogy baromi lassú a fiókban az ügyintézés, általában rengeteget kell várni. De ez lehet, higy csak a veszprémi fiókra igaz :)
2019. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Egyetlen problémám, hogy baromi lassú a fiókban az ügyintézés, általában rengeteget kell várni. De ez lehet, higy csak a veszprémi fiókra igaz :) "


2-esnek és a kérdezőnek:

Nem, nem csak a veszprémi fiókra igaz - Budapesten ugyanezt tapasztaltam.

2019. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éve náluk vagyok,semmi gondom.Az ügyintézéssel sincs.Sőt úgy kaptam 2 millió hitelt,hogy csak fél éves munkaviszony kellett hozzá,5 évre,és havonta nem sok a törlesztő annyira.Szóval én csak ajánlani tudom.
2019. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
20éve Erste-s vagyok. Engem az ügyintézés lassúsága nem érint, netbankon intézek mindent, 2-3 évente ha egyszer be kell mennem, azt meg kibírom...
2019. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én több banknál is voltam már és még az Erste tűnik a legkorrektebbnek, szóval náluk jobbat úgysem találsz....
2019. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom velük. Otp után mentem hozzájuk mert olcsóbbak voltak illetve évekig elég sok wizzair pontot gyűjtöttem erstenek köszönhetően. Aztán később lakáshitel is pont náluk volt a legkedvezőbb így akkor is maradtam ott. Babavaron mi is gondolkodunk, szerintem az is ott lesz akkor.
2019. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2019. nov. 9. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a fióki ügyintézés egy katasztrófa. Tetű lassúak, a legegyszerűbb dolgot elintézni (pl. kp. befizetés) is minimum egy óra. Egyéb bajom nincs velük.
2019. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én egy időben rendszeresen fizettem be kp, de pár perc alatt megvolt. A várakozási idő változó, de amikor sorra kerültem a befizetés gyors volt.

Egy időben a mobilon kért sorszámmal lehetett extra gyorsan intézni, azt valamiért előre sorolta a rendszer. Illetve azt már pár perccel bankba érkezés előtt is tudtam kérni.

2019. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!