Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Eddig a takaréknál voltam, de szeretnék váltani.

2019. nov. 10. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon fontos, hogy semmiféle paramétert ne írj le, mert akkor esetleg még segítséget is kaphatnál.
2019. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak összehasonlító oldalak, pl. bankmonitor.
2019. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nézzél összehasonlító oldalakat.


Kell: jövedelem, életkor, mire használod ( kp nem kell, akkor nem is kell magyar bank!!, mert olcsóbban jössz ki), utalás, díj beszédes, online vásárlás?

2019. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
2019. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Bankmonitor. A Revolut-ot meg felejtsd el, még OBA garancia sem jár mellé...
2019. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Erste.
2019. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Csak úgy szólok, hogy egyetlen külföldi bankszámla mellé sem jár OBA garancia, mivel az csak magyarországi számlák mellé jár.


A revolut-ot ajánlom mint szolgáltatást, hogy az ember megússza a devizaváltás illetve az utalás költségeit. Amerikai tőzsdén ingyen lehet kereskedni vele. Fő számlának azért nem jó (mindenkinek), mert külföldi számlaszámra nem szeretnek utalni a munkáltatók.


Magyarországon a Magnetbank ami szerintem jó választás. K&H, Erste, CIB stb = nagy lehúzások

2019. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

"Fő számlának azért nem jó (mindenkinek), mert külföldi számlaszámra nem szeretnek utalni a munkáltatók."


- És mint írtam nincs rá betétgarancia. Az mindegy hogy miért nincs, nincs tehát bukta van ha gond van.


"Magyarországon a Magnetbank ami szerintem jó választás. K&H, Erste, CIB stb = nagy lehúzások"


Ez egy személyes vélemény,pont annyit ér, mint bárki másé...

2019. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Az 5-ös válasz lepontozói meg mind revolut-on tartsa az összes pénzét!!!
2019. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nagyon olcsó (volt) a Takarékbank (volt FHb), de azt a fejetlenséget, ami ott van, nehéz lenne überelni, főleg most, hogy sok bank ezzel együtt összeolvadt. Kérdés, hogy mire használnád, mi a fontos feltétel a számodra.
2019. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!