Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit jelentenek ezek a Dokument...

Mit jelentenek ezek a Dokumentumok? Hitel igenylesnel keri a bank o Személyi igazolvány o Lakcímet igazoló hatósági igazolvány vagy a SZIG lakcímet igazoló oldala o Igénylőlap o Kölcsönszerződés o Tájékoztató o KHR-ből átvett adatok 

Figyelt kérdés

Hitel igenyles megtortent elvileg elfogadtak kuldtek emailt hogy

Tájékoztatjuk továbbá, hogy a kölcsönszerződés megkötésére az alábbi dokumentumok benyújtását követően kerülhet sor:


o Személyi igazolvány

o Lakcímet igazoló hatósági igazolvány vagy a SZIG lakcímet igazoló oldala

o Igénylőlap

o Kölcsönszerződés

o Tájékoztató

o KHR-ből átvett adatok.

Es a szemelyi okmanyokon kivul nem ertem a tobbit hogy milyen dokumentumok vagy hogy tudom beszerezni  



#bank #hitel #kölcsönszerződés #o Igénylőlap #o Kölcsönszerződés #o Tájékoztató #o KHR-ből átvett adatok 
2019. nov. 11. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért itt kérdezel, miért nem a bankot hívod fel.
2019. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!