Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ilyen rosszak az árfolya...

Miért ilyen rosszak az árfolyamok az ERSTE-nél? (lent)

Figyelt kérdés

Néztem az euró deviza-árfolyamokat az ERSTE-nél és az OTP-nál. (Mindkét helyen van folyószámlám és venni szeretnék eurót.)


Az ERSTE 345-ért, míg az OTP 337-ért adná.

Miért ilyen nagy a különbség?

Vagy rosszul látok valamit?


[link]

[link]



2019. nov. 12. 17:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valamit biztosan rosszul néztél, mert az OTP-nél a valuta eladási árfolyam: 343,69
2019. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mondom DEVIZA (!) 337,67.
2019. nov. 12. 18:59
 3/22 anonim ***** válasza:
Te valószínűleg a Deviza eladásit nézted, az 337, de ha valutát akarsz vásárolni, akkor nem ezt kell nézni.
2019. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

DEVIZA !!!!!!


Devizát, számlapénzt szeretnék vásárolni, nem valutát! Nem készpénzt!

Számlán lenne!


Légyszi, olvassunk már a válasz előtt. Nem nehéz, magyarul írtam.

2019. nov. 12. 19:01
 5/22 anonim ***** válasza:

Nézd már meg a SAJÁT linkedet! az Erstés linken VALUTÁRA van beállítva, azt linkeltél, tehát az almát akarod a körtével összehasonlítani.


Amúgy meg hiába kiabálsz itt: egyenlőre TE kérdeztél valamit, megpróbáltam a szabadidőmben segíteni, erre leordítod a fejem - be is fejeztem.

2019. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

1) Nincsen valutára beállítva, mivel a típusnál bármire állítom, ugyanazt az URL-t fogja kiadni, próbáltam állítgatni de semmi.

Ha lenyitod kiad egy ilyet: 'Számlakonverziós' majd a frissítés gomb után 344-re frissül az árfolyam.


2) Semmit nem segítettél, csak félrebeszéltél. Mondtam, hogy engem a DEVIZA érdekel, arra nem mondtál semmit.

2019. nov. 12. 19:08
 7/22 anonim ***** válasza:

Na, még egy utolsó kísérletet teszek:

DEVIZÁT NEM TUDSZ VENNI, csak valutát.


Általad belinkelt linkeken:

OTP valuta eladás: 343,69 ft

Erste valuta eladás: 345,76 ft

2019. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Látom te se vagy tiszta fialás...

Minden jót kívánok!


(Gondolom valután vezeti át a forint bankszámlámról az euró bankszámlámra a pénzt... Hát persze...)

2019. nov. 12. 19:26
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor tanulj meg kommunikálni: egy szóval sem írtad, hogy van eurószámlád - egészen eddig a pillanatig. Nem vagyok gondolatolvasó, hogy kitaláljam: az egyik számlád esetleg ft számla, a másik meg eurószámla, meg melyik melyik banknál van?


A kérdésed így hangzik:

"Mindkét helyen van folyószámlám és venni szeretnék eurót"

2019. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem kell kitalálnod mert egyik helyen sincs MÉG eurószámlám, de nyitni akarok.


A kérdésben elhangzik a "DEVIZA" szó, ebből kellett volna tudni, hogy melyik árfolyamot kell nézni...

2019. nov. 12. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!