Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nálatok hogy van OTP bankon...

Nálatok hogy van OTP bankon belül az utalás pl, ismerős részére?

Figyelt kérdés

Én most csináltattam AKTÍV bankszámla csomaggal lásd: [link]

Ahol írják idézem:

"Korlátlan számú elektronikus átutalás összesen 100 000 Ft-ig


Szolgáltatásunk tartalma


Havonta összesen 100 ezer Ft értékben indíthat tetszőleges számú eseti és rendszeres átutalást internetbanki alkalmazáson, okostelefonja SmartBank alkalmazásán vagy telefonos banki szolgáltatásunkon keresztül, további díjfizetés nélkül."

Ami velem történt az, hogy 300Ft-ot utaltam át havernak próbából, és ESETI MEGBÍZÁSI KÖMTSÉGKÉNT legomboltak 227Ft-ot!

Haver előzőleg 100Ft-ot utalt át, és 0 Ft-ot vontak le! Láttam mert mutatta, na ez hogy van? És miért nem ingyenes nekem ahogy ígérték??

Bankártyám ami még most jön ez: Mastercard Online betéti kártya [link]



2019. nov. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy az OTP-t kérdezd meg erről, akik ténylegesen látják, hogy mik a csomagod feltételei, aha már te nem olvastad el.
2019. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért nekérdezném meg? Nehogy már szónélkül hagyjam hm..

Igen, nem mindent olvastam el, főleg azokat amiket szemüveggel kell néznem, szval várom a válaszukat! Első bankszámlám, jó hogy semmit se tudok róla, nem mindenki aktakukac.

2019. nov. 16. 14:15
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A bankkártya típusa (és egyáltalán megléte) teljesen lényegtelen az utalásnál. Amúgy elképzelhető, hogy a csomag csak a következő számlazárástól aktiválódik, erről valóban érdemes lenne a bankot megkérdezni, pl netbankon a chaten.
2019. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, így van! De felmérgeltem magam, hírtelen tipusu vagyok sajna, a havernak régóta van ott számlája, kártyája, de nagyon nem konyított hozzá semmit se!

Pl, beírtam a 8 jegyü utaláshoz szükséges sz.számot, és nem engedett tovább! Hibás a beírt sz.szám pontosabban rövidellette.

Én jöttem rá hogy a közleménybe írni kell, és már utalta is!

A reklámozott számlacsomag webes oldalán, még a részletekre kattintva se lehetett olvasni arról hogy mikortól aktiválódik! Csak hogy ingyenes fog lenni, kaptam egy levelet hogy teljes körűen tudja a számláját mostantól használni, na? ilyenkor mire gondolunk?

Arra hogy fullosan müxik minden!

Tegnap amúgy rájöttem, egész véletlenül a netbankomba kolbászolva hogy Dec1-vel lesz aktív, de mondom ez istenesen el volt dugva előlem!

Az ilyet miért nem tudják feltüntetni a nagy reklámozás hevében??

Haver még azt se tudta milyen kedvezményei vannak, már most én többet tudok pff..

2019. nov. 17. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!