Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik ez a Mini kölcsön?

Hogy működik ez a Mini kölcsön?

Figyelt kérdés

Március óta dolgozok minimálbérért,jövedelemigazolást,adóigazolvány,személyi,lakcímkártya,bankkártya megvan,

200.000 ezer forintot szeretnék igényelni 6 hónapos futamidővel. (40.000ezer/hónap)

Expressen szeretném, és online.


Kérdéseim:


Így vajon elfogják fogadni?

A jövedelemigazolás,mellé kötelező a bankszámlakivonat is?

Tényleg akár még aznap is megkapom az igényelt kölcsönt?


Köszönöm előre is a válaszokat,és a segítséget!



2019. nov. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszabb futamidőben, alacsonyabb törlesztővel gondolkozz, ezt így nem fogják megadni.
2019. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is megkérdezném, milyen Minikölcsön-re gondolsz?

Nem azért, mert nem ismerem a keresőt, hanem azért, mert amit találtam a Minikölcsön kifejezésre, azzal bizony nem járnál jól: 6 hónap a max. futamidő, ami neked valóban túl rövid lenne - ennél hosszabb futamidőre lenne szükséged. (Arról már nem is beszélve, hogy ilyen-olyan KFT-be azért én nem bíznék, ilyen ügyben)


De! Simán kaphatsz ennyi kölcsönt - szerintem - vagy folyószámla hitelkeret címszóval (A-hitel) vagy személyi kölcsönt. Mindkettőt fel tudod venni hosszabb futamidővel.


A személyi kölcsönt a folyószámládra küldik,rövid idő alatt, a folyószámlahitelt pedig a számlavezető bankodnál tudod igényelni, akár azonnal használhatod, ha megkötöttétek a szerződést - ilyenkor ez azt jelenti, hogy mínusz 200 ezerig le tudsz menni a bankkártyáddal, ez a hitelkereted. Minden hónapban érdemes valamennyit "visszatölteni" belőle, hogy ne ússz el teljesen anyagilag.


Amúgy megkérdezhetem, mire kell a hitel?

2019. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora összegnél és ekkora fizetésnél valóban a folyószámlahitel a legjobb megoldás. Annyit törlesztesz amennyit akarsz vagy amennyit tudsz és nincs meghatározott futamidő.
2019. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Minimálbérre kölcsönt felvenni... istenem, ti semmiből nem tanultok? :-((

(Aztán majd megy az óbégatás, amikor kiderül, hogy kamatostul vissza kell fizetni...)

2019. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát,megkaptam a kölcsönt.

2-es válaszoló: Karácsonyi ajándékokra kell

Nyugodjon meg mindenki nem fogok elúszni anyagilag mert, 120 ezret keresek,amiből 40ezer a törlesztés,havi 17ezer a cigim,lakásra és kajára nem kell költenem :) Legyen szép napotok,és köszönöm!

2019. nov. 18. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Júliusig fizetni a karácsonyi ajándékokat. Ez igen.
2019. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtehetem
2019. nov. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!