Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&h számlára utalnék de már...

K&h számlára utalnék de már tegnap óta ez a hibaüzenet: visszautasított napközbeni átutalás?

Figyelt kérdés
Van fedezet.Minden oke.De nem megy át az utalás.Mi lehet a baj?
2019. nov. 20. 12:09
 1/6 anonim válasza:
Ügyfélszolgálat? Én ma a K&H-s számlámra kaptam pénzt, fél óra alatt megérkezett
2019. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap volt leállás a K&Hnál, valszeg azért.
2019. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A pénzmosásról szóló törvény alapján nyilatkoztál a bankodnál, amelyre október 31. volt a határidő? Mert, ha nem, úgy a tranzakciódat elutasítják. Ez az egyik lehetséges ok.

Másik ok: Biztosan jó a számlaszám, ahova utalni szeretnél? Helyes a számla elnevezése? Ellenőrizzed mindkettőt.

Harmadik ok: Tegnap pl. az OTP-nél nagyon lassú volt a rendszer, fél órámba tellett, mire egy átutalást realizálni tudtam.

Negyedik ok: Olvastam, hogy a Takarékbanknál a minap összeomlott az egész rendszer.

2019. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom később.Csak nem értem mert ilyen hibaüzenetet még sosem kaptam
2019. nov. 20. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

nem írtad, hogy

- melyik bankból utalnál

- internetbankon, vagy mobilbankon,

ez is szükséges lehet a segítségadásban.

Vagy gyorsabb ha felhívod a bankod telebankját

2019. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Otp mobilbank alkalmazásból.
2019. nov. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!