Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal szakértő segítene? :D

Paypal szakértő segítene? :D

Figyelt kérdés

Hogyan tudok utalni rá, bankszámláról, illetve hogyan használhatom egyáltalán, mert én az oldalon nem találom a "kártyaszám"_ot, amit minden paypales fizetésnél kérnek az oldalak stb..

Illetve von-e le pénzt vagy bármit ha paypal-re utalnak nekem? Még annyi, hogy kér olyasmit is paypales várárlásnál, hogy lejárat vagy ilyesmi. Olyat sem találtam, oda a dátumot írjam, vagy mégis mit? Mert csak olyan van az oldalon azt hiszem.


2019. nov. 26. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Megoldódott? Nekem az lenne a problémám, hogy tegnap nyitottam egy PayPal fiókot, és még aznap küldtem rá 2000 Ft-ot. Még nem érkezett meg, elvileg visszatartja a rendszer. Ez miért lehet? Írtam már a Community részlegbe és a Customer Service-nek is, de hátha te vagy a többi válaszoló tudja. Előre is köszönöm!
2019. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok semmit én sem erről az egész dologról. Nekem sikerült, hozzá csatoltam a kártyát aztán semmi dolgom nem volt asszem.
2019. dec. 7. 10:33
 4/4 anonim válasza:
Rendben, köszönöm azért!
2019. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!