Így kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy providentes kölcsönöm amit minden héten fizetek. (Otthoni szolgáltatás). Kis összegű kölcsönről van szó, 150.000 Ft-ot vettem fel. Még van hatra 104.000 Ft mert hülye voltam és benne maradtam ebben a marha drága otthoni szolgáltatásban ...mindegy, van kb 70.000 forint elmaradasom mert volt egy időszak amikor szarul kerestem és lemaradtam vele, de mostmár egy ideje fizetem mint a katonatiszt. Már van egy jól fizető teljes bejelentett állásom, kérdésem, hogy az OTP-nél szeretnek hitelt felvenni, minden kritériumnak megfelelek, de ezzel kapcsolatban bizonytalan vagyok. A Provident nem cseszeget az elmaradás miatt és a minimálbér összeget sem üti meg. Ilyen esetben fel kerülök a khr listára mulasztás dal?

Előre is köszi a választ.


2019. nov. 26. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

"Már van egy jól fizető teljes bejelentett állásom, "


Mióta? Mert ha nincs min. 3 hónapja, akkor eleve szóba sem állnak veled - ha van más hiteled, ha nincs.

2019. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha a munkaviszony hosszab mint 6 honap biztosan, sikerülni fog eladosodni
2019. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam, hogy minden egyéb kritériumnak megfelelek. 4 hónapja dolgozom itt, február környéken vennem fel a hitelt.
2019. nov. 26. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Inkább spórold össze a pénzt, arra amire szeretnél és ne hitelből/kölcsönből oldd meg a kiadásaid finanszírozását. Már szerencsére van munkád. Ha a törlesztőt tudnád fizetni, akkor félretenni is tudsz. Minden hitelnek van költsége, amit majd te fizetsz meg. Szerinted Mancika bérét, meg a bankfiók rezsijét ki fizeti ki?
2019. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem ismerem a teljes pénzügyi helyzetedet, de ha van egy teljes, jól fizető állásod, akkor most húzd meg a nadrágszíjat, legyen egy kicsit szerényebb karácsonyotok és februárig fizesd vissza a Providentnek a kölcsönt - így nem kell hitelt hitelre halmoznod és akkor már februárban "nyugodtan" felvehetsz az OTP-től hitelt.
2019. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!