Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elsodleges kerdesem, az az...

Elsodleges kerdesem, az az hogy majd december elejen megyek Becsbe es tudok e majd ott a k&h-s MAESTRO ifjusagi kartyammal fizetni?

Figyelt kérdés
A masodik kerdesem nem nagyon fontos csak ha esetleg valaki tudja akkor hasznos lenne, szoval a becsi adventi vasarokon mennyire fogadnak el kartyat?

2019. nov. 27. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktam Ausztriában fizetni kártyával, de hogy a vásárokon lehet e, azt nem tudom.
2019. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vásárokon nem nagyon fogadnak el kártyát. A Maestrot amúgy is kevés helyen.
2019. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Maestro-t csak kevés helyen fogadják el a Lajtán túl. Számíts rá, hogy azon a helyen, ahol épp vásárolni próbálsz vele, ezt nem fogod tudni megtenni.

Az mindegy, hogy melyik bank a kártya kibocsátója.

2019. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A maestro és az MC egy kutya, már elfogadás szempontjából is. Ausztriában, ahonnan az egész maestro kártya dolog indult pedig végképp elfogadott.


A kérdés, hogy a vásárban mennyire van POS terminál, ha van, akkor elfogadják. Viszont én a helyedben igényelnék egy curve/revolut kártyát, h ne bukjak az árfolyamváltáson.

2019. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!