Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok jogorvoslattal...

Hogyan tudok jogorvoslattal élni a németországi Postbankkal szemben?

Figyelt kérdés
Indok nélkül megszüntették a bankszámlámat, mert néhány hónapja nem ment rá pénz. De nem voltam mínuszban. Azt hallottam, hogy ilyen esetben fordulhatok a banki felügyelethez. Hol van ilyen Németországban? Kit keressek ügyemben?

2019. nov. 30. 18:29
 1/4 xswerdy ***** válasza:
első körben a banknak kell írnod, nekem egy másik német bank csinált ilyet. Felmondó levelet se küldtek, csak egy záró számlakivonatot, és ami pénz rajta volt, azt levonták számlazárási díjként. De miután írtam nekik, visszanyitották a számlát (bár a levont pénzt máig nem írták jóvá).
2019. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már írtam a banknak, de azt válaszolták, hogy ők igy döntöttek és nem kötelességük megindokolni a döntésüket.

Igy hát meg is szüntették a számlámat november 13-val.

Küldtek egy záró egyenleget. Csak néhány EUR volt rajta, gondolom azt lenyúlták.

2019. dec. 2. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
a bankszamlaszerzodesben nincs benne, hogy pl 3 honap inaktivitas utan törlik a számlát?
2019. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs benne. Indoklás nélkül megszüntették.
2019. dec. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!