Hol tartsam a pénzem?

Figyelt kérdés

Örököltem 5millio alatti összeget euroban.

Megvan mindenem, egy picit elvettem belöle de nem tudom mire költeni.

Üljek rajta otthon?

Félek, hogy leég a ház aztán ez is elmegy miatta..

Bank csak zabál belöle..

Állampapír.. hát kitudja orbán mikor lesz megszorulva aztán hello vagy a forint mikor lesz értéktelen..


Tippek?



#pénz #euro ist besser
2019. dec. 5. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, csak maradjon euroban, mert most nagyon romlik a forint.
2019. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Tedd be bitcoinba, mit veszithetsz?
2019. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
5 millió euró vagy 5 millió forint?
2019. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Esetleg otthonra vehetnél tűzálló széfet.
2019. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

forintban 5millo

az a szef 3-4orat bir ki es ha betornek azt viszik egybol

2019. dec. 5. 19:19
 6/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
49%
Befektetési arany tömb, azt meg betonozd be a szoba padlojaba....
2019. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd be, mert ha otthon tartod csak úgy, akkor megeszi az infláció, másrészt pedig ha betörnek, oda az egész pénzed. Az meg nettó baromság, hogy azért nem veszel állampapírt mert majd az Orbán ellopja. Ez nem úgy működik, mint a questor. De nem csak állampapír meg bankbetét létezik, mint befektetés. Azt tudom tanácsolni, hogy keress egy normális elismert pénzügyi tanácsadót, mint pl. a Kiszámoló blog irója, akivel átbeszélheted mi lenne a legjobb döntés számodra.
2019. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapod meg az állampapírba fektetett pénzed, vagy annak az előre meghatározott kamatát, az definíciószerűen államcsődöt jelent. Nettó hülyeség, hogy majd bárki ellophatja. Én is kikérném egy pénzügyi tanácsadó véleményét, ha nem értek a dologhoz. Ahhoz túl sok pénz, hogy csak úgy a számlán, pláne kp-ban tartsd,ahhoz viszont kevés, hogy érdemben és kockázatmentesen tudd gyarapítani belátható időn belül.
2019. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!