Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártyát itthoni...

Revolut kártyát itthoni végrehajtó le tudja zárolni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kártyát?? Persze, bezárja egy dobozba... Ha nagyon akar róla tudni, hogy van Revoluton pénzed, akkor könnyen megtudja, hiszen nyoma van a számládon az utalásoknak. Onnantól már csak egy kérelem az illetékes hatósághoz. Persze bonyolult és hosszadalmas, de van az a pénz.
2019. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem, mivel magyarhoz nincs köze így nem...

pl sok a tartozasod allandoan vonjak a fizubol a magyar állam...

na ha te nemetbe mesz dolgozni akutya se fog egy forintot se levonni mivel mar ahhoz a magyarhatosagnak közé sincs...

Plusz szerintem azt se tudjak a revolutrol hogy eszik-e vagy isszák...

Bankba be mentem hogy töltsek rá huszonéves csajszika totál hülyének nézett mit akarok...

Szóval ne parázz nem tudnak vonni maximum ha nagyon nagyon akarnak de ha arról is azonnal leveszed a pénzt még a halvány esélye se lesz meg :)

2019. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itthoni végrahajtó sztem nem tud hozzáférni a revoluthoz. Viszont maga a revolut tudja zárolni és megszüntetni a revolutos számlád. Ha ez megtörténne, nincs jogorvoslati lehetőség.
2019. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!