Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a Cetelem hitelkártyát?

Figyelt kérdés

Édesapáméknak van egy jókora tartozásuk és nyögik a havidíjat, úgyhogy szeretném végtörleszteni, de nem igazán tudom, hogyan kezdjek neki úgy, hogy be se palizzanak.(elég sok rossz tapasztalatról olvastam, a weboldalukon pedig ilyen irányú segítség ugye nem sok)

Úgy gondoltam írok az ügyfélszolgálatra apum nevében, de nem tudom, maga a folyamat miként zajlik- hátha van, aki tapasztaltabb ez ügyben. A személyes ügyintézés sajnos nem opció- szegediek vagyünk, apu pedig ágyhoz kötött, szóval teljes egészében e-mailben/levélben kellebe lebonyolítani a dolgot.

Nagyon köszi előre is a segítséget.



2019. dec. 13. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is örülök a kérdésednek.

Másodszor lehet itt csak azt tudod meg hogy ki tud válaszolni a kérdésedre.

Szegeden is vannak önkormányzati jogsegélyes jogászok.

Be lehet hozzájuk jutni, ők elolvassák a jogi szöveget és lefordítják neked emberi nyelvre.

Valamint az önkormányzat szociális és családsegítő osztályán tudsz tovább tájékozódni, mert nekik biztosan vannak kapcsolataik, nem ismeretlen nekik a helyzet.


vannak alapítványok akik az ilyen hitelcápákkal vették fel a harcot. Ők biztosan örömmel fognak neked segíteni.

2019. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukádnak kéne felhívnia az ügyfélszolgálatot mert neked semmit nem fognak mondani sajnos "adatvédelmi okokból".
2019. dec. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a második mondja, kezdetnek hívjátok fel az ügyfélszolgálatot.
2019. dec. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok de ez nem egyértelmű amúgy? Ha apukád hiteléről van szó akkor miért te akarsz intézkedni? A bankokat nagyon komolyan figyeli az MNB, ha te betelefonálsz akkor persze,hogy nem adnak információt. Te örülnék ha valaki azt hazudná,hogy Ő te vagy és infókat kérne a saját személyes banki dolgaidról? Na ugye...
2019. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!