Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom követeléskezelőné...

Hogyan tudom követeléskezelőnél rendezni?

Figyelt kérdés
Rendezni szeretném a tartozásom egyösszegben a követeléskezelőnél. Viszont, ami nem tiszta számomra, hogy ha napi kamat van, akkor én hiába kapom meg az összeget hétfőn, mire átutalom mondjuk péntekre odaér. Akkor majd megint minuszban leszek mondjuk 200 forinttal es 1 év múlva megint jön a behajtó levél, hogy ráraktak x összegű kamatot. Vagy, hogy megy ez?
2019. dec. 14. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez úgy megy, hogy felhívod a követeléskezelőt, hogy mennyivel tartozol, megmondja, AZNAP elutalod és elküldöd neki emailben a bizonylatot, valamint megírod, hogy amikor beérkezik - max 2 óra - az utalás (és majd lekönyvelték), akkor kérsz egy 0-ás igazolást, hogy rendezted a tartozást és nincs semmi követelésük feléd :-) És ezzel le is zárhatod az ügyet.
2019. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!