Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Komolyan attól tart, hogy...

Komolyan attól tart, hogy lelopja a bankszámlájáról a pénzt a Netflix, ha csinál egy fiókot?

Figyelt kérdés

Megkértem anyámat, nem-e csinálhatok egyet az övével, aztán más is nézheti, egy hónap múlva utná lemondja... De mi~rt kell bankkártya, meg el fogják pakolni az összes pénzét 😂😂😂 Nyilván nem kényszeríthetem, de ez nem egy noname kínai webáruház, ahova valóban nem adjuk meg... Nem is értem... Elvenni nem fogom, meg hátha meg is látja, szóval ezért kérdeztem.

Meg van mégegy ilyen hülye ismerősöm, aki nem is utal pénzt, csak bankba bemegy és befizet, mert "lecsapolják" a bankszámláját, ezért mikor Magyarországra utal eurós számlára, rengeteget elvisz a bank, kb. harmadát, de ő tnem ~rdekli, ő elutalta. Mikor mondod a Pay Palt, akkor nem bízik benne, mert több havrjának lecsapolták már. Max. valami noname megbízhatatlan kamus, meg porbóoldalon esetleg... De ha utal is, űristen meglátjká a bankszámlászámát, mi lesz, meglopják, elviszi az általa minden pénzét 😂😂😂


De most hiába magyarázom, hogy a Netflix full biutonságos... Meg megbízható oldalon lehet kártyával vásárolni, hiába... Mindog leveszi a pénzt és úgy fizet... Na mindegy, de ettől felesleges tartani, de hiába magyarázom... Annyit nem ér meg nekem...


2019. dec. 22. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem az egész kérdést!!!

Miért akarod, hogy ANYÁD számlájáról menjen a te netflixed?

Nyiss saját számlát, amire a jövedelmed megy és arról menjen a netflix, ne anyádéról.

Az meg, hogy ö mit akar és mit nem a számlájáról megengedni, az az ö magánügye.

2019. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Jó ég, torrentről még nem hallottál?
2019. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Gondolom a kérdezőnek még nincs bankkártyája, mert iskolába jár.


Az idősebb generáció nem szokott még hozzá ehhez.

2019. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen írásképpel inkább könyvtárba iratkoznék be Netflix helyett.
2019. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs torrentem, vagyis volt pár éve, de kidobtak, mert laig léptem be. Ami azontúl, hogy ILLEGÁLIS, egy örökké valóság, de én vagyok hülye...


Néhány elütés a telefonon, amin nagyon nehéz írni, de azért is én vagyok a hülye??


Nincsen bankkártyám és csak úgy enged regisztrálni, illetve csak az ingyens 30 napot akarom kihasználni, utána lemondanám, de akkor is kell hozzá kártya. Ezért kérdeztem meg tőle, csak az ünnepekben szeretnék megnézni 2 filmet, ami fent van... De biztos az illegális torrent, ami belassítja a netet, fél nap, meg csomó helyet foglal, az jobb. De igen képzeld hallottam, de nem tmáogatom, mert ILLEGÁLIS, továbbá nincs torrent oldalra meghívóm sem...

2019. dec. 22. 16:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Továbbá első, ez anyámnak kemény nulla forintjába kerülne, mert az ingyenes próbaidőszak után lemondanám. De nem ez a baja, mert azt mondta kapok 3000 forintot, úgysem adna, de hogy a fenébe regisztrjak, ha nincs kártyám? Meg Netflix miatt nem nyitok egy számlát, aminek számlavezetési díja van, meg azért utazni kell 1500 forintért be a városba...
2019. dec. 22. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Csinaltatsz egy bankkartyat és azt csinálsz vele, amit akarsz.

Én is bátran megadom ezeken az oldalakon a számokat, de a saját kártyámét, nem másét.

Nyílván sok pénz van rajta és fél, hogy lába kell.

Csinaltass sajátot, a junior pont erre van. Nem jogos a felháborodásod.

2019. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

7# vagyok, bankkártya később is kelleni fog. A mai világban nem lehet nélküle élni szerintem, már csak a munka miatt sem.

Gondolom diák vagy még, nem lesz szamlavezetesi díjad, max pár tíz forint havi szinten az sms-ekre.

2019. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sokan ilyen fogalmatlanok. Nézd meg a Netflix FB reklámja alatti kommenteket. A 400 kommentből 300 arról szól, hogy mekkora átverés, hogy az ingyenes próbahónapra is meg kell adni a bankkártya-adatokat. A maradék arról, hogy miért nem szinkronizálnak mindent is.
2019. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám konkrétan Revolutot használ, ennyit erről. amúgy külföldi utaláshoz a Transferwise ezerszer jobb, mint a Paypal.
2019. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!