Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Államkincstár által küldött...

Államkincstár által küldött rendszeres pénzem nem tudtam felvenni ki küldik újra?

Figyelt kérdés

Rokkantsági ellátásról van szó és a januári pénzt most küldték ki de nem voltam itthon és a postán vehetném át ami 8 km-re van tőlem.Nem tudok eljutni érte és az a kérdésem, hogy kiküldik e újra vagy az akkor már veszett fejsze nyele?

Jó válaszért zöldpacsi


2019. dec. 23. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Felhívod a postát és megkéred, küldjék ki a postával még egyszer.
2019. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem

El kell menned érte

2019. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ma már a fű se nö.A két ünnep között megpróbálom felvenni ha sikerül.Viszont ha vissza küldik a pénzt akkor megpróbálják újra kézbesiteni?Fél oldalamra lebénultam és nehézkes a közlekedésem,itt a probléma .

Ment a zöld pacsi

2019. dec. 23. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az értesítőn rajta kell legyen, hány napig őrzik a postán, mielőtt visszaküldik.
2019. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 munkanapog lehet átvenni
2019. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam levelet, hogy miért nem vettem át az ellátást. Talán azért, mert megszűnt a jogosultságom? Felhívtam őket, hogy elnézést, kórházban voltam, nem tudtam a postára menni érte. Kiküldték újra külön díj nélkül, de jelezték, hogy harmadszorra már díjat számítanak fel érte.
2019. dec. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/6 Köszönöm a választ ! Akkor m,ár nem aggodom .

Ment a zöldpacsi neked is és boldog,békés karácsonyt !

2019. dec. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!