Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Uataltam penzt egy szamlaszamr...

Uataltam penzt egy szamlaszamrra de nem kapta meg. Ilyen elofordulhat? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szoval az lenne a kerdesem hogy olyan elofordulhat-e hogy utaltam egy kisebb osszeget egy szamlaszamra de nem kapta meg?

Kesobb aztan eszembe jutott hogy kozvetlenul az utalas utan (1 ora mulva kb) en rendeltem egy termeket es arra is ugyszinten utalnom kellett. Nem tudom mennyire erthetoe amit irok,arra akarok kilyukadni hogy lehet emiatt nem ment el a penz? Mert kozben mar utaltam masnak is?


Valaszokat elore is koszonom


2019. dec. 23. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor?
2019. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utalasom utan Korulbelul 1 óraval
2019. dec. 23. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az utalas elindult, az nem all meg menet kozben, hacsak nem banki szunnap van (pl. hetvege), mert akkor csak a kovetkezo banki munkanapon reggel 'er oda' a cimzett szamlajara.
2019. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Ha számlaszámot is úgy írsz, mint betűket, akkor nem csodálom, ha nem kapta meg.
2019. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor utaltál??? 🤦‍♀️
2019. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!