Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kellene nekem egy olyan net...

Gabeesz007 kérdése:

Kellene nekem egy olyan net oldal (paypal, neteller stb) valami aminél van saját számlaszám. Van ilyen? Az aki utalni akar nekem hiába mondom hogy itt az e-mail címem küld át paypalra, vagy netellerre, nem ért hozzá. Nem bízik a netes felületben.

Figyelt kérdés

Ami kellene:


olyan weboldal ahova tud utalni és van számlaszám.

Tehát: beregisztrálok egy weboldalra pl paypal

és kidob egy számlaszámot és kapok egy Id-t vagy felhasználó nevet. aki utal beírja a közleménybe az ID-met és onnan tudja paypal vagy valami oldal hogy enyém és ráteszi a számlára.


11773346-98765476-0000000 közlemény: ID: 123456


Van iylen?



2019. dec. 26. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem megfelelő a normális bankszámla? Az pontosan ezt tudja.
2019. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Netbanknak hívtak
2019. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A TransferWise ad saját számlaszámot, de németet. Vagy ha Revolut számlát nyitsz, akkor ott tudsz kártyás fizetési linket létrehozni.
2019. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a fő probléma az hogy aki utalna nem ért semmi internetes oldalhoz mint pl : paypal,neteller,skrill .. semmi.

Ő egyet tud: bemegy az OTP-be,kap egy számlaszámot és oda utal.

Hiába adok neki paypal mailt, vagy küldök neki linket nem megy neki.. Béna hozzá.

Mondanám hogy kiállítok neki egy paypal számlát ahova csak a kártya adatait beírja és levonja a számlájáról de attól meg fél mert internet veszélyes.. :)

2019. dec. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!