Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Curve...

Mi a véleményetek a Curve kártyáról?

Figyelt kérdés
Van 3 kártyám és gondolkodtam rajta , hogy hátha megérné egy ilyen ahol minden egy helyen van. Csak azon gondolkodom , hogy mi van ha 1 kártyám marad az eredeti 3ból mivel úgy van , hogy van forint, euró meg dollár alapú is de ha esetleg megszűnik 2 és csak forint alapú marad akkor is működik ez a curve kártya . Illetve ettől a saját kártyáimat tudom használni ?

2019. dec. 26. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó dolog főleg a külföldi devizás fizetéseknél a jó árfolyam miatt, de sima belföldi fizetésre is szoktam használni.


A mögöttes kártyák tetszőlegesen variálhatók, bármikor törölhetsz vagy adhatsz hozzá újat és azokat ugyanúgy tudod használni, a Curve csak egy plusz lehetőség.

2019. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Működik, sőt az eltérő devizát is tudja kezelni
2019. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!