Authorless kérdése:

K&H bankról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék bankszámlát nyitni ennél a banknál, de nem ismerem. Valakinek tapasztalata? Jöhet pozitív és negatív is.

2019. dec. 27. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az ország 2. legnagyobb bankja, fejlett digitális csatornákkal, ApplePay, Android mobilfizetes van náluk.
2019. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Én meg vagyok velük elégedve.

Az igényeimnek megfelelő számlát nyitottam, a mobil alkalmazásukkal pedig bármit el tudok intézni.

Biztosítás, befektetés terén nem tudok nyilatkozni, csak számlát vezetek náluk, de azzal elégedett vagyok. Semmilyen buktató nem volt a szerződésben és a bankfiókban dolgozok is mindig kedvesek, gyorsak voltak ügyintézéskor.

2019. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyaron valtottam otprol k&hra. Jo hitel konstrukcio, vegig segitokeszekk voltak, gyors ugyintezes, jo netbank, sztem teljesen rendben vannak.
2019. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

15 éve vagyok az ügyfelük, olcsó a számlavezetés, fillérekért adnak hozzá egy alap biztosítást. A netbankjuk és a mobilappjuk is 99,97 százalékban elérhető, jól használható. Vettem fel náluk személyi hitelt, nem kellett hozzá csak személyi igazolvány, mire kijöttem a bankból, a számlámon volt a pénz. Nemrég végtörlesztettem ugyanezt a személyi hitelt, 15 percet töltöttem a bankfiókban, azt mondták, másnapra meg lesz az adminisztráció és törlik, mire kijöttem a fiókból, készen volt.


A telebankjuk a gyenge pont, azzal nem szívesen veszem fel a kapcsolatot, az ügyintézők modora finoman szólva is véleményes.


Mindent összevetve én ajánlom.

2019. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket. Nekem is pozitívnak tűnik a honlapjuk alapján. A legtöbb számlacsomaghoz Visa Electron érintőkártya jár, erről tapasztalat?
2019. dec. 27. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is abszolút pozitív.

Folyószámla és személyi kölcsön is.

2019. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Építési hitelem van náluk, viszonylag flottul ment minden, nem akadekoskodnak minden apró hülyeségen. Pénzt megkapom, a ház épül.
2019. dec. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!