Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a legideálisabb életkor...

Mi a legideálisabb életkor saját lakás/ház megvételére? Mikortól elvérható, hogy legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Még mielőtt befejezné az ovit, persze hitelmentesen és saját erőből.


:D

2019. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindegy milyen rétegbe tartozol, az önerőre is évekig kell gyűjtögetned, aztán 20 évre eladósodni, vagy mondjuk 5-8 év alatt össze tudnál spórolni rá hitel nélkül is.

Van aki egyedül egyáltalán nem is tudna venni saját ingatlant.

Nem lehet általánosságban megmondani.

2019. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet megmondani.

Van aki 25 évesen felveszi 20 évre a hitelt miközben a második gyerekét szüli, más meg még 35 évesen is karriert épít, utazgat.

2019. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Új munkahelyem lett, ahonnan az eddigi albérletemből napi majdnem 2 órát töltöttem volna utazással. Szóval felmondtam a korábbit és egy olyanba költöztem át, hogy most gyalog 10 percre lakom a melótól. Ezt saját lakással nem csinálhattam volna meg.


A nőknek ismerkedéskor szerintem már 30 felett viszont számít, hogy nincs saját lakásod. Szóval szívem szerint nem vennék még sokáig, de emiatt hogy később is menjen az ismerkedés, lehet hogy kell majd


28/F

2019. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Minél hamarabb perszexhitel nélkül
2019. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
4-es: jó drágán nőzöl.
2019. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

6.

Pont hogy nem. Nincs kocsim, a randikra is tömegközlekedéssel járok. Egy randin megiszunk pár italt, max 5 ezer forintért. Nincsenek soktízezer forintos ruháim.


De vannak idősebb barátaim, ismerőseim és ők is mondják, hogy a nők máshogy viszonyulnak egy férfihoz mondjuk 25, 30, vagy 35 éves korodban. Minél idősebb vagy, annál jobban nézik azt is, hogy milyen anyagi javakra tettél szert az életben. És én is emlékszem, hogy 5 éve mondjuk még kevésbé néztek ilyeneket, hogy van-e lakótársam vagy egyedül élek-e, milyen munkám/végzettségem van, stb.

Ja és a csajok életkora is számít egy kicsit, tehát nyilván egy 22 éves csaj elnézőbb mint egy 30 éves. De az is számít, hogy te hány éves vagy, tehát lehet hogy ugyanaz a 22 éves csaj mást vár el egy 23 éves sráctól mint egy 30 évestől.


Most is első sorban a személyiségemmel (önbizalom, tökösség, humor, stb) és a megjelenésemmel (sportos, jól öltözött, stb) próbálok ismerkedni, nem a pénzemmel, vagyonommal. De valamennyire ez is számít egyre jobban, még én is ezt veszem észre. Pedig én nagyon nem vagyok olyan, mint sok nyomorék aki szerint csak a pénz számít a csajozásban

2019. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Jó kérdés, ezen én is gondolkoztam már.

Nem is annyira egyszerű a kérdés, mert sok dolog függvénye. Függ attól, hogy hol akarunk lakást venni, állapot, mekkorát, panel vagy kertes családi ház? Meg még több szempont is játszik. Pl. egy borsodi kis faluban levő putrihoz sokkal könnyebben hozzá lehet jutni, mint egy budapesti családi házhoz.


Off:

Persze, hogy számít az anyagi helyzet is a nőknek. De nem kizárólag csak az! De egyébként logikus is, gondoljunk csak bele: ha nő lennék, én is azt képzelném el, hogy az adott férfival milyen lesz a közös életünk. pl. olyan férfival, aki minden hónap végére lenullázza magát, elveri a pénzt fölösleges dolgokra, nem takarít meg semmit, azzal ki akarna családot alapítani, gyereket vállalni? Legfeljebb egy ugyanilyen felelőtlen gondolkodású nő.

2019. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Kizárólag a nők miatt lakást venni egy olyan élethelyzetben/gazdasági környezetben, amelyben ez nem indokolt, a legnagyobb hülyeség, amit mostanában olvastam. Biztos van olyan nő is, aki ezt elvárja, de vele akkor nem egyezik az értékrendünk és hamar elválnak az útjaink.
2019. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

4,7: azt nem állítom, hogy nincs igazad. Sajnos van. De ezen felül kell emelkedni. Azért ne adósítsd el magad teljesen emiatt. Ha belefér, persze miért ne, egy ingatlan mindig jól jön. Én is vettem egy lakást, bár másik városban élek albiban. Az nem a nők miatt kell, hanem hogy ha bármi történik az életemben, ne az utcára kerüljek.


9: én is görcsöltem emiatt. 35 vagyok, már annyira nem érdekel. Nem akarok állandóan megfelelni a nőknek, ebbe is bele lehet fáradni, hogy vadidegeneknek megfeleljünk.

2019. dec. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!