Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SZÉP kártya: ha nem jár vki...

SZÉP kártya: ha nem jár vki étterembe, nem rendel kaját, akkor mire és hol tudná elkölteni az összeget?

Figyelt kérdés

Konkrét helyeket is írhattok.

(Debreceni vagyok)

De ugye olyan hely érdekelne, ahol nem melegétkezésre fogadják el, mert ilyesmit nem szoktam venni/rendelni.

Pont olyan infó kéne, hogy hol fogadják el a melegétkezés-zsebet NEM melegétkezésre.


Mielőtt a honlapot javasolnátok, az jóformán nem is működik, de ha nagyritkán betölti, akkor olyan helyek vannak a listában, amik évekkel ezelőtt megszűntek. Ezért kellene konkrét tipp.

Mit lehet még fizetni melegétkezés-alszámláról?


Sajnos semmi egyébre nem kérhettük, ez egy szükségmegoldás volt.



2019. dec. 29. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

SZÉP kártyának nincs melegétkezés zsebe.

Szállás van, vendéglátás és szabadidő.

Hotelekben jellemzően elfogadják pl. mind a 3-at.

2019. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor mi volt a melegétkezés? Valami másik utalványnál hívták így régen?


Köszi, akkor vendéglátásról van szó.


Ha nem járok étterembe meg ilyesmik kilőve, akkor evidens, hogy hotelekbe sem járok. :(

Egyedül élek, dolgozni járok, szóval ilyen flancolás nem jön szóba.

Valami olyasmi hely kéne, ami egy átlagos, mindennapi élethez, bevásárláshoz köthető, nem utazás, nem rendezvény. Remélem, így érthető.

2019. dec. 29. 15:16
 3/14 belapus ***** válasza:
60%
Ahogy az első válaszban olvasható: szálláshely szolgáltatást mindhárom alszámláról ki lehet egyenlíteni.A kérdés már csak az, az adott szálláshely szerződött-e az adott SZÉP kártyát kibocsájtó bankkal ?
2019. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 belapus ***** válasza:
38%
Nem tudod - hivatalosan - elkölteni másra.Meg kellene barátkozni az országon belüli kirándulás gondolatával.
2019. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én nagyon szívesen mennék, de nincs kivel.

Szóval marad a helykeresés, ahol elfogadják nem feltétlenül kajára.

2019. dec. 29. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem mész étterembe?
2019. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert egyedül kínosnak tartanám. :(
2019. dec. 29. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem vagy képes egyedül elmenni egy étterembe, akkor miért nem rendelsz kaját?
2019. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy, hogy főzök.

Kettő, hogy olyan helyen lakom, ahol nincs utcanév, és ide nem hozzák ki. Várostáblán túl, hivatalosan külterület.

Futárnak nem mondhatok helyrajzi számos címet.

A postás sem házhoz jön, hanem kihelyezett postaládák vannak egy helyen.


Nem "nem vagyok képes", mert van lábam, és el tudnék menni odáig, de szerintem te sem szívesen mész egyedül ilyen társas helyekre.

Ha nagy ritkán elmegyek valakivel - barátokkal, akikkel ritkán tudunk találkozni - soha senkit nem látok egyedül ülni egy asztalnál.


Egyébként pedig nem azért tettem fel a kérdést, hogy oltogassatok, mire vagyok képes vagy mire nem.

Helyeket szerettem volna tudni, de szerintem leírtam érthetően.

2019. dec. 29. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Én szívesen járok egyedül étterembe.

De amúgy nem kell Michelin-csillagos étterembe menni, elfogadják mekiben is, kifőzdékben, kínaiban, sarki gyrososnál stb.

2019. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!