Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyen helyzetben a Revolut...

Ilyen helyzetben a Revolut megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Elore is bocsi az ekezetek hianyaert!

Sajnos belefutottam Spanyolban egy kellemetlen hotelbe, januar kozepen megyek ki, edesapam bankkartyajarol fizettem ki a bookingon át az osszeget, azonban jelezte a hotel, hogy szemelyesen be kell mutatni a kartyat, amirol levettek a penzt. Meg ki is tudnam vinni, de az en nevemnek kell majd a kartyan lenni..mivel nincs sajat kartyam, ezert rosszul jartam, 2 hetem van meg intezkedni..tudom, miert foglalok ilyen hotelnel..hagyjuk.

A hotelnel azt mondtak ezesetben helyben kell kiegyenlitenem az osszeget kartyaval vagy cashel, es ok refundoljak az eredeti kartyara a penzt.

Nem szeretnek viszont ilyen sok eurot valtalni, ezert gondoltam, hogy csinalok egy revolutot a nevemre, amire akar edesapam kartyajarol is tehetek penzt, hisz maga a revolut kartya az en nevemen lesz, igaz? Szerintetek ez mukodokepes? Igy talan meg penzt is sporolhatnek, mintha changeban valtanek ennyi eurot(90 ezer forint a szallas ktg)


A revolutnal egyebkent mennyi ido alatt kuldenek ki fizikai kartyat? Bar ketlem, hogy szamitana, mert apple payen at is ki tudom majd egyenliteni az osszeget.

Minden tanacs jol jonne!

Koszi :)


2019. dec. 30. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt szoktak tiltani, mert nem ugyanazon a néven van. Nem biztos, hogy így lesz, de van rá esély.
2019. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus :( es ez lutri, hogy letiltjak-e? Igazabol csak erre hasznalnam a kartyat, emellett maximum a par kint eltott nap alatt koltenek meg rola egy keveset, de ha kockazatos, lehet, hogy inkabb casht kene valtanom..
2019. dec. 30. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Elég idióta egy hotel ez, de mindegy...

Szerintem a kp-s megoldás marad, ilyen gyorsan lehet meg sem érkezne a kártya, illetve ahogy az előző válaszoló is írta, saját kártyáról lehet csak feltölteni.

2019. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Revolutost felejtsd el. Szigorúan tilos mas kartyajaval penzt feltolteni.
2019. dec. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellemetlen és nem idióta a hotel, ez a bankkártya tulajdonosok védelmében van: én sem örülnék,ha más fizetgetne a kártyámmal. Kérdező,hány éves vagy? Ha elmúltál 18, akkor bemész egy babkba, nyitsz egy bankszámlát és arról átutalod a szállásnak a pénzt (nem lesz olcsó) SAJÁT számládról. Ha nem így teszel törölhetik a foglalást, sőt, még fel is jelenthetnek más kártyájának használata miatt. Aztán kérhetsz hozzá kártyát is később. Ne az utazás előtt,mert lehet,pont nem leszel itthon,mire kijön.
2019. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
#5 Te sem álltál kétszer sorba, amikor az észt osztották.
2019. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi az ertelmes valaszokat!

Hagyom a revolutot,5-os nem valaszolnek :D radhagyom, koszi

2019. dec. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!