Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elengedik a diakhitelemet ha...

Elengedik a diakhitelemet ha pszichiátriai beteg lettem?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem, a bankok a legs*fejebbek a világon kb. Ha levágják a lábad akkor is fizetni kell a hitelt.
2020. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért engednék el? Kölcsönt kértél, vissza kell fizetni. 1 kivétel van amikor nem kell visszafizetni a hitelt. Ha meghaltál.
2020. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
kedves 2-es most én nem ilyen áruhitelre gondolok, hanem egy normálisan dolgozó magyar embernek ,ha semmi háttértámogatása nincs pl. esélytelen ,hogy valamennyi kis hitel nélkül pl megtudjon venni egy akár régiépitésű házat is.
2020. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
3: ez nem igaz. Ha szül 2 gyereket, elengedik az egészet.
2020. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ffi vagyok.
2020. jan. 1. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem is kötelező vagy törvényszerű saját lakásban/házban lakni.
2020. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

# 4


Szóval a bank rögtön s*fej, ha a lakásodra felvett hitel visszafizetéséről van szó? Érdekes gondolatmenet.

2020. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
miert engednek el? munkara alkalmatlannak iteltek a betegseg miatt?
2020. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Néha nem értem az embereket. Egy kereskedelmi bank abból él, hogy pénzt ad kölcsön. Nyilván nem ingyen teszi, mert ki ad kölcsön ingyen bármit is? És miért kell felháborodni azon, hogy visszakéri, ami az övé?

#1! Ez körülbelül olyan, mintha azt mondanánk, hogy van egy vízibicikli kölcsönződ a Balatonon, de ha én elesek és beverem a fejem rajta, akkor ugye nem kell sem a kölcsönzési díjat visszafizetnem, meg ugye a vízibiciklit is megtarthatom? Szálljunk már le a földre.


Kérdező: a Diákhitel Központ Zrt. bár sok tekintetben úgy működik, mint a kereskedelmi bank, sok szempontból sokkal kedvezőbbek azoknál. Nem fűznék hozzá sok reményt, de egy levelet megéri írni nekik, hogy méltányossági alapon mérséklik-e a diákhiteled. Célszerűbb így fogalmazni, mint eleve azzal nyitni, hogy az egészet engedjék el.

2020. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

4-es!

"Ha szül 2 gyereket, elengedik az egészet."

Na ez biztosan nem igaz.

2020. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!