Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lejárt a kártyám, nem küldtek...

Lejárt a kártyám, nem küldtek újat. Ilyenkor mi van? (OTP)

Figyelt kérdés
November végén járt le a Junior kártyám, de Decemberben még jogosult voltam rá, ezért küldtek egy újat December végi lejárattal. Azórmta viszont nem jött új, ilyenkor mi van?
2020. jan. 2. 05:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Az van, hogy mèsz a bankba ès megkèrdezed tőlük.
2020. jan. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Te írtad le, nem vagy már jogosult rá. Menj be a bankba elintézni a papírokat.
2020. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Be krll menni a bankba
2020. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom, szerintem nem vagy jogosult már rá. De ne menj be a bankba, felesleges.
2020. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
2020. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xswerdy ***** válasza:
57%

ha te magad írod, hogy decemberig voltál jogosult, és egy decemberig érvényeset küldtek, akkor nem értem a kérdést.


Mondjuk azt gondolnám, hogy egy bank azért ad a szokásos díjaknál kedvezőbben valamiféle junior konstrukciót, hogy az ügyfelet magához kösse. Így feltételezném, hogy mielőtt megszűnne a jogosultságod (gondolom, életkor alapján), valamilyen formában megkeresnek az újabb ajánlatukkal.

2020. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de ez nem történt meg. Még csak arról se szóltak, hogy "Figyelj már, nemsokára lejár a kedvezményed, majd gyere már be egyeztetni"

Én úgy voltam vele, hogy automatikusan kezelik majd ezt a dolgot...

2020. jan. 2. 18:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam a bankban, még az ügyintéző csaj se értette, hogy miért nem küldtek új kártyát, tehát mégse én voltam a hülye...
2020. jan. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!