Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitellel kapcsolatban...

Babaváró hitellel kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Jelenleg Gyed-en vagyok a kisfiunkkal.Mindkettőnknek van folyamatos munkaviszonya, az én GYEd-em nettó 150ezer körül van,a férjem fizetése is kb.nettó 150ezer.Az a kérdésem,hogy konkrétan az OTP banknál milyen jövedelmet vesznek figyelembe a hitelbírálatnál?
2020. jan. 4. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyedet nem veszik figyelembe. 150 ezerbe kellene belefèrnie hármatok eltartásának (hiszen gyesen is leszel) + a hitelnek. Nem hiszem, hogy adnak 10 milliót, de menjetek be, èrdeklődjetek. Más banknál lehet eltèrő a szabályzat, èrdemes szètnèzni.
2020. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Most néztem,a bankszámlakivonaton munkabérként van feltüntetve amit utalnak nekem,nem GYED-ként.Ebben az esetben beleszámít?

2020. jan. 4. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, jol irta az elozo, GYED-en vagy, tehat nem szamit bele.
2020. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2020. jan. 4. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Bank függő, hogy a gyedet hogy számolják. Van ahol a gyes összegéig (25650) veszik figyelembe. De ott a férjed fizuja is. Próbáld meg aztán legfeljebb mész más bankhoz.
2020. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért válaszol aki nem tudja? Az otp számol a gyeddel is, ha van elsődleges jövedelem, és nálatok van a férjednek.
2020. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brigcsaacuki válasza:
De figyelembe veszik a GYED-et.. (tapasztalat)
2021. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!