Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 évesen személyi kölcsön...

18 évesen személyi kölcsön vagy éppen hitel hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Helló.

Az van hogy szükségem lenne 500000e FT-ra hogy a tanulmányaimat be tudjam fejezni.

Több mint egy éve állandóan be vagyok jelentve, határozatlan időre és 200e felett keresek.

A probléma viszont az hogy nem minden bank ad ilyen fiatalon kölcsönt. Adós társ kilőve, egyedül élek, családom nincs :/

Tudnátok olyan bankot ahol lehetséges számomra a kölcsön felvétel? Élet mentő lenne!



2020. jan. 5. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Meg priventet se fogsz kapni sajnis
2020. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Provident akart lenni,bankok se fognak
2020. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha egyetemen tanulsz en a diakhitelt javaslom.


Ocsem 20 eves neki afott viszont az OTP hasonlo eletvitelre bar o csak 350.000et vett fel.

2020. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem nagyon fogsz a korod miatt kölcsönt kapni.

De mire kell a pénz? Ha egyetem, akkor diákhitel lehet a megoldás. Ha valami esti tagozaton érettségiznél, akkor pedig a 200-ból kellene annyit spórolni, hogy meg tudd csinálni.

Én főállás mellett végeztem egyetemet levelezőn, a lakóhelyemtől 600 km-re. Nem volt 200 a nettóm és albérletben éltem. Megoldottam, kölcsön nélkül. Próbáld meg kicsit átértékelni a dolgaidat.

2020. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Hahó, emberek...


18 éves, és a tanulmányai BEFEJEZÉSÉHEZ kell a pénz!


Hogy lenne már egyetemista, gondolkodjatok már egy picit...


Érettségi lesz az, bár az meg szerintem sehol nem pénzes.

Munkád van, megélni meg tudsz, akkor miért kell pénz a tanuláshoz?

Valami nem kerek.

Ahhoz nem kell!

Ha érettségid nem lesz, csak szakma, abból meg nem hogy az első, de még a második is ingyenes.


Hogy voltál 17 évesen bejelentve?

Nem vagy nagykorú, úgy gondolom, normál munkaszerződésed nem lehetett, hisz még jogilag nem köthetsz szerződéseket.

Diákmunka lehetett, arra meg sehol nem adnak hitelt.


Szóval akkor hogy is van ez?

2020. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Szakmát akarom befejezni. (OKJ)

Az hogy oldjam meg a fizetésemből, bukó, ne turkáljunk mások zsebében (ha lehet). Az pedig hogy ˝17 évesen nem lehetsz bejelentve˝megint csak tévhit, ügyeskedés a papírokkal!

Azért kell ekkora összeg mert költöznöm is kell!

Ahol most vagyok konkrétan kisemmiznek havonta, tehetetlen vagyok!

(Mellékesen, segítséget kértem, nem pedig kioktatást!

Nem is értem minek gyanakodnak egyesek.

Minek kamuznék? Alapból anonim vagyok itt, ergo hazudni is felesleges!)

2020. jan. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!