Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénzfelvétel bankszámláról...

Készpénzfelvétel bankszámláról lehet olcsón?

Figyelt kérdés
Eladott ingatlan árát utalták Raiffeisen számlámra . Az új ingatlan eladója kp-ben kéri a pénzt . Sokat kér a bank a 10 millio felvételre . Meg lehet ez máshogy oldani , hogy a saját pénzekhez jussak minél olcsóbban. OTP autónyeremény , állampapír , más bank ATM kivétel 800-ezrenként müködhetnek . Köszönöm a segítséget !!

2020. jan. 6. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A kp felvét költségét fizesse az eladó, ha annyira szüksége van a kp-ra. Egyezzetek meg, hogy vagy ez, vagy utalás.
2020. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se írd le, hogy mennyi a "sok", mert így esetleg azt nem nekünk kellene kinyomozni.
2020. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az ATM "nyert" 3millionként 22000 Ft a költsége .

A 'sok' -at úgy értettem , hogy a saját pénzhez jutás mint szolgáltatás ellenérték az 5 ezret is sokkalom .

2020. jan. 6. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Megkérdezhetem, ezt hogy derítetted ki? Hasonló a problémám, a neten eddig semmit nem találtam az automatás felvétről.
2021. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!