Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit fognak közölni a januári...

Mit fognak közölni a januári banki kimutatásban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy pl. ha vettem fel pénzt az utóbbi 5 hónapban annak a költsége benne lesz? Vagy ha nem vettem fel akkor is beleirják hogy mennyibe kerülne? A lényeg hogy itthon nem akarom hogy lássák hogy vettem fel pénzt ezért az érdekelne hogy csak a csomagom pénzfelvételi díját fogják közölni vagy le lesz írva a díj amiből tudják hogy vettem fel pénzt? Remélem érthető, köszi előre is a válaszokat!

2020. jan. 6. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Miert nem kered elektronikusan a kivonatot? Pont azert, mert senkinek semmi koze a szamladhoz.


Ha nem volt dija a hitel igenylesnek akkor nem lesz rajta. A folyositas rajta lesz. A hitel torlesztes is rajta lesz a kamattal egyutt.

2020. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igényeltem hitelt csak bankfiókban vettem fel készpénzt a számlámról. Hol lehet igényelni hogy elektronikusan küldjék? Mert én netbankban nem találtam ilyen opciót. OTP-s vagyok.
2020. jan. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!