Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más bankok is nagyon sok...

Más bankok is nagyon sok kezelési költséget számítanak fel azután, ha euróban utalnak forintszámlára?

Figyelt kérdés

Direkt kértem, hogy nem lesz ez így jó. Most a hülye Datadiggers sem érti meg, hogy Pay Palen akarom. Meg mikor eladtam valamit, akkor is az okostóni befizetett euróval a számlámra... Közben azt momdta foeintban fog utalni, miért nem jó... De a Pay Pal nem felelt meg, mert lecsapolják a számláját...


Levesznek 2.600 forint körül, az okosokeg nem értik meg...



2020. jan. 10. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Direkt kérted, hogy nem lesz ez így jó?


Értem...

2020. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dirékt kértem, hogy ne.


Érted vagy nem, de egy-egy ilyen tarnzakció utánlevesznek 2.600 forint korül, most nem tudom pontosan mennyi. Szerintem az a hülye, kai így küldi, a kifejezett kérésem ellenére is. Plusz akkor ne azt mondja, hogy forintban utal... Aztán euróban befizet, csak elfelejt szólni... Aztán neki áll feljebb, miért nem jó, mert Pay palen "lecsapolják" a számláját.

2020. jan. 10. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy mindenki hülye?
2020. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te vagy az
2020. jan. 10. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A te számlád költsége a te sarad, nem verheted a vevőre. Amúgy a mezei euró utalások és befizetések díjmentesek. A külföldről érkező tételek fogadásának van díja akár forintban, akár euróban jön, ez a nemzetközi rendszer használatának a díja. Külföldi utalásnál be lehet kattintani, hogy te viseled-e ennek a költségét (a normál utalási díjon felül). Ha nem kattintod be, a fogadó viseli. De attól még a pénz megérkezik, mint jóváírás szerepelni fog, tehát elszámolni el tudod, ha így fizetnek neked az ugyan úgy érvényes és legális, ha céges a számla, tudod könyvelni.
2020. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis te hisztizel.
2020. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellett volna megemlítse? Volt egy vételár. Kifizette? Kifizette! Erre meg idejössz hőbörögni.
2020. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!