Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kiveszek pénzt kártyáról...

Ha kiveszek pénzt kártyáról azért kell fizetni? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát vonnak le pénzkivevéskor, mint pl a hónaponti kezelési költségnél? tehát inkább utalással jobb fizetni vagy készpénzbe?

2020. jan. 11. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
havonta 150 ezrte ingyen tudsz felvenni, de csak ha kérted ezt az ingyenes szolgáltatást.
2020. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen, fizetni kell érte. Az utalásért is fizetni kell. Ha boltban vásárolsz bankkártyával, azért nem kell fizetni. Szerintem az éri meg a legjobban.
2020. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Havi 2 ingyenes pénzfelvételt lehet kérni a banktól. Mmint egyszer kell kérvényezni, attól kezdve minden hónapban 2x vehetsz ki pénzt ingyen. Az utalásért mindig fizetni kell.
2020. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
konkrétan mennyit vesz le utaláskor? és készpénz kivevéskor?
2020. jan. 11. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nem tudjuk, melyik banknál és milyen számlacsomagod van, nem tudjuk, mennyibe kerül neked. Keresd meg a bank holnapján a hirdetményt, van benne egy táblázat, hogy melyik csomagban mi mennyibe kerül.
2020. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek amugy, Postabanknál vagyok, és nem tudom milyen csomagom van. Annyit mondtam hogy kérek egy új kártyát, és meg is csinálták és annyi, semmi csomagról szó nem volt...
2020. jan. 11. 16:13
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

"Szlovákiában élek amugy, Postabanknál vagyok, és nem tudom milyen csomagom van. "


Gratulálok!, ezt azért rögtön az elején is leírhattad volna, akkor nem koptatjuk feleslegesen itt a billentyűket és nem rabolod más emberek idejét feleslegesen.

Nem tudjuk, mennyit kell fizetned érte, mert

1.- azt sem tudod, milyen számlacsomagod van

2.- Magyarországon nem ismerjük a szlovák törvényeket, hogy ott milyen lehetőségek vannak.


Menj be szépen a bankba hétfőn és ott kérdezd meg ugyanezt, vagy keresd elő a szerződésedet, nézd meg, milyen számlacsomagban vagy és böngészd ki a bankod honlapján, hogy mennyit kell fizetned érte. Ennyit tudunk segíteni.

2020. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jaja mindenképp megnézem, de azért leírhatnátok mégis nagyjából mennyit szoktak levonni átutaláskor a bankok... mindegy melyik bank
2020. jan. 11. 16:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs átlag. A férjem ingyen utal, én alkalmanként 20 ezerig ingyen, az anyósomnak meg egy rakás pénzébe kerül az utalás. Magyarországon.
2020. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs átlag.

Azt is leírtuk, hogy Magyarországon max. 150 ezer ft-ig ingyenes a készpénzfelvétel - lehet, nálatok is van ilyen rendelkezés, de az is lehet, hogy nincs.


Egyik embernek ingyenes a számlavezetés és 300 ft-ba kerül 20 ezer ft utalása, a másik embernek meg havi 580 ft a számlavezetés és ingyenes az utalás.

2020. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!