Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A saját bankszámláról utalhato...

A saját bankszámláról utalhatok a másik bankszámlámra?

Figyelt kérdés

Ha ket kulonbozo banknal is van szamlam, akkor az egyikrol utalhatok pénzt a másikra? Nem baj baj hogy mindkettőnek én vagyok a tulajdonosa?

Illetve külföldi bankszamlamrol is szeretnek a magyar bankszamlamra utalni, ebből sincs gond? Úgy értem, nem e néz hülyén a bank, hogy kis pista utal kis pistának a bankszámlájára szóval értitek.


2020. jan. 12. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Havonta ezt csinálom, eddig még senki nem szólt érte.
2020. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz, amit akar, oda utalsz a számládról, ahová neked tetszik.

A "bank" meg - ilyen ugyanis nincs, ez nem egy ember! - még véletlen sem nézi, hogy kis pista utál kis pistának, hanem hogy XXXX számláról megy a pénz YYYY számlára!

2020. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De aranyos :D

Hat egy embernek annyi fele szamlaja lehet.

Forint szamla, deviza szamla, szefszamla, ertekpapir szamla, hitelkartya szamla, megtakaritasi szamla, hiteltorleszto szamla...

A szamlak kozotti atvezetesnel is hivatalosan te vagy a fizeto, es te vagy a kedvezmenyezett is, ha mondjuk sima folyoszamlarol ki akarod egyenliteni a szefszamladat.


Roviden es tomoren, semmi gond nincs belole :)

2020. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!