Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés
fabiniki nevű felhasználó kérdése:

Kis vállalkozásom van és bankkártya terminált szeretnék. Melyiket tudnátok ajánlani nekem, ami nem túl költséges?

Köszönöm! :)

jan. 13. 12:03  Privát üzenet  

A válaszok
Nálunk otp-s terminál van, habár a folyószámla nem náluk van. Havi nettó 1 forint a bérleti díja, a jutalékok pedig cc. 1% körül mozognak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 13. 12:22 Privát üzenet
Több bankkal is szerződtem, egyiket sem tudom ajánlani, mert egy vállalkozás számára óriási költség... Nekünk Fizetési pontos terminál van (www.fizetesipont.hu) kb. másfél éve. Nyilván ezért is fizetni kell, mint az összes többiért, de sokkal kedvezőbb mint a többi. Az OTP az nagyon drága volt és a K&H is. Örültem, h megváltam tőlük.

# 2/6Időpont jan. 13. 12:27 Privát üzenet
Az előző hozzászólóhoz tudok csatlakozni. A fizetés pontos terminál rendben van. Én egyéni vállalkozó vagyok kisboltom van, és ezt használjuk. A gyerekek imádják a legjobban. Ők mindig nyomkodni akarják... :) De viccet félretéve, még annyit tennék hozzá, hogy a havi költség is jó, nem egy hatalmas összeg, illetve az, hogy a csekkbefizetésen meg a mobilfeltöltésen is tudok keresni pozitív. Nincs annyi csekkbefizetésem, viszont mobiltelefon pénzfeltöltés mindig van. Egyébként kérj mindenkitől ajánlatot, akikre gondoltál, és hasonlítsd össze. Én így csináltam. :)

# 3/6Időpont jan. 13. 12:45 Privát üzenet
bogyo1020 nevű felhasználó válasza:

Én több banknál ias megnéztem a pos terminál kínálatot, illetve barátaim körében is érdeklődtem, a vállalkozásukban milyen terminált használnak, és a sárga pos terminált a Fizetési Ponttól ajánlották.

Itt a link: [link]

# 4/6Időpont jan. 13. 13:06 Privát üzenet
Nálunk is Fizetési Pont terminál van. Azért választottuk őket, mert az alacsony forgalmunk miatt horror ajánlatokat adtak a bankok. Természetesen ez sem ingyen van, de teljesen vállalható a havi költség. Nekünk nagyon jól működik, elégedettek vagyunk vele.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/6Időpont jan. 13. 13:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszoka, mind a kettőt megnézem!

# 6/6Időpont jan. 16. 11:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ragaszkodik mindenki ennyire a készpénzhez?
Atm-ből lehet feltölteni kézpénzt egy bankszámlára?
Visa vagy MasterCard bankkártya?
Mennyibe kerul egy OTP Junior bankszamlahoz tartozo elveszett bankkartya letiltatasa?
Ha egy ember tudja a bankkártyáimra írt adatokat, (kártyaszám, lejárati dátum, ccv kód) akkor az az illető is tud online vásárolni akkor is ha nem akarom?
Milyen hiteligénylési lehetőségem van? Itt Magyarországon most szeretném a vállalkozóit kiváltani. Van külföldön egy meglevő vállalkozásom és itthon szeretnék lakást vásárolni....

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!