Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényelte valaki az elmúlt...

Igényelte valaki az elmúlt pár hónapban a babavárót? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szerintetek felgyorsult a hitelelbírálás,mert úgy tudom az elején heteket vártak rá.

Mi Kedden adtuk be minden rendben volt,várakozunk az elbírálásra.(K&H)



2020. jan. 16. 14:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Minden nap :D
2020. jan. 16. 15:29
 2/14 anonim ***** válasza:
A tesómék augusztusban igényelték, és néhány héten belül a számlájukon volt a pénz. Mondjuk nem tudom, melyik bank.
2020. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gyors most már ha mindennek megfelelsz. Max egy hét lehet kb.
2020. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#1: ha nem akarsz gyereket akkor is megéri...
2020. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

17.52


Fenét éri meg! Ha nem születik meg a gyerek, büntetőkamattal együtt többet fizet vissza, mint ha sima banknál felvette volna.

2020. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1-es, olyan meg sem fordul a fejedben, hogy valaki felelőssèggel vállal gyermeket ès pl lakást vesz? Nyilván megnèzi a lehetősègeket, van lakáshitel 7% thm, babaváró 0,5% hm, amúgy is gyermeket vállalunk, szuper lehetősèg? Nem èrtem az ilyen megkeseredett károgók tènyleg ennyire kètbitesek?


Kèrdező, nekünk az elejèn is 10 nap volt a bírálat aztán 1 nap az utalás. Előtte a tb igazolásra vártunk 2 hetet.

2020. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tb igazolás azonnal megvan ha megfelelő helyre megy az ember. Budapesten Teve utca. Karácsony táján 3 munkanap alatt számlán volt a pénz.


Ez a popcornos viccesnek érzi magát?

Na mindegy, szerintem is nagyon jó lehetőség ez most annak aki babát szeretne. De igazából anélkül is, mert szabad felhasználású hitel nincs ilyen olcsón. "Büntető" kamat pedig nincs. Egyszerűen csak a normal kamat van, ha nem lesz baba 5 év alatt.

2020. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
@8 Viszont így is kár, hogy nem elég, hogy majd jön a "nem tudom etetni a gyerekeimet, adjatok még ingyen pénzt"-mantra, hanem ráadásup még jól finanszírozom most is azt, hogy más szaporodjék, miközben ez egyáltalán nem érdekel.
2020. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#10: nem te finanszírozod!

Ez állami támogatás.



Viszont te is igénybe veheted, hajrá.

2020. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
@10 Az államnak miből van bevétele, ha nem pont az olyan állampolgárokból, mint én, aki egész életében csak és kizárólag teljes bejelentéssel dolgozott, magas fizetéssel, alig veszi igénybe az állami egészségügyet, nem vesz igénybe gyerekek után adókedvezményt, nem kap családi pótlékot, sokat költ, így sok ÁFÁ-t fizet? Nyilván finanszírozom. Más gyerekéhez elvileg semmi közöm, erre mégis költik az adómat, míg mondjuk Budapest komplett urbanisztikai újragondolására nem, pedig az elég sokat lendítene azon néhány százezer ember életén, akik kitermelik a GDP 40%-át.
2020. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!