Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Cetelem áruhitel-ben mi az...

A Cetelem áruhitel-ben mi az üzlet a Cetelemnek?

Figyelt kérdés

Van néhány webáruház ahol lehet cetelem áruhitelt felvenni ami 25 ezer és 2 millió forint között van 0% THM-re.

Ebben mi az üzlet a Cetelemnek ha semmit nem keresnek vele?

Csak akkor kereshetnek rajta ha nem fizetem időben a részleteket.



2020. jan. 19. 09:30
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

A 0% THM-es helyeken általában drágábban kapod meg az "akciós" terméket, mint máshol akció nélkül. Ezt a pluszt kapja meg a bank jutalékként. Plusz az áruháznak ez forgalomnövelő tényező, amivel a beszállítónál nagyobb kedvezményt tud elérni, azaz elvileg adhatná olcsóbban is a terméket (nem fogja).


"Csak akkor kereshetnek rajta ha nem fizetem időben a részleteket."


Egy nemteljesítő hitel rontja a bank helyzetét, pénzügyi mutatóit, a befektetői bizalmat. Plusz költség neki is a behajt(at)ás, szóval a nemfizetés nem opció a banknak.

2020. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom küldenek egy hitelkártyát a Cetelemtől. Amennyiben ezt aktiválod és használod, na az a nagy üzlet a banknak.
2020. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A masodik valaszolo nagyon tokeletesen mondja!! :)

Ez az uzlet nekik, kihasznaljak hogy az emberek tudatlanok.

2020. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!