Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP JUMP számlatulajdonosok,...

OTP JUMP számlatulajdonosok, külföldi számlára való utalásnak mennyi a költsége?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy fellelhetőek a díjszabások, de azon a hatalmas katyvasz pdf-en amit láttam nem tudtam eligazodni. Ezért ha valakinek ilyen számlája van, szokott utalni és/vagy tudja hogy mennyi a díjszabás külföldi számlára való utalásnál, ha megírja, nagyon megköszönöm.
2020. jan. 23. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Netbankon keresztül:

0,30% (min. 2 680 Ft/ max. 42 100 Ft)

Kb. 2 perc volt megkeresni.

2020. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2020. jan. 23. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Hiányoznak információk, ami alapján meg lehet állapítani.

- Melyik országba? Európai Gazdasági Térségbeli (Európai Unió és Izland, Lichtenstein és Norvégia)országba, vagy más országba?

- Eurót utalsz, vagy más devizát?

- Hogyan adod be az átutalási megbízást? Internetbankon adod be? Vagy bankfiókban papíron? Vagy Telefonbankon?

- konverzióval? Tehát forint számláról devizát utalsz, vagy forintot külföldre?

2020. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akik lepontozták a jan.23-i 20:53-as választ, kérem írják meg, mi volt pontosan az értékelés oka. Komolyan érdekel, tanulni szeretnék belőle. Akár privátban is, ha nem vállalható a vélemény nyilvánosan. Nem pont az lenne a lényege ennek az oldalnak, hogy megfelelő segítséget adjunk a kérdés feltevőinek (az elégséges információk birtokában)?
2020. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!