Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp bank kérdés, átverés lehet?

Psychojoker kérdése:

Otp bank kérdés, átverés lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap hívott 06303440315 erről a számról egy hölgy, otp-s nek adta ki magát, hiteltartozás miatt keresett, kb 3000 ft ot nem tudott levonni valóban, megnyugtattam hogy ezt a rendszer megfogja tudni tenni jövőhét hétfőn, mivel akkor jön a jövedelem a számlára, utána közölte hogy oké, de különbözetet is kell fizetni, amit nekem kell majd befizetni... Egyeztetés után otp-s számról jött sms, hogy- a megbeszéltek alapján válalom a 4035 ft befizetését.


Na... Most a kérdésem, ilyen létezik, vagy ez az sms-es dolog csak csalás???



2020. jan. 30. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
S ez mind fél 8 kor este történt
2020. jan. 30. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

[link]


csalók.

2020. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, néztem az oldalon is, valóban írják azt is, hogy csalók, csak az zavart meg megmondom az őszintén, hogy arról az otp-s számról jött a fent említett sms, amiről szoktam kapni visszaigazoló sms-t, netbankos sms-t stb. Úgyhogy hihető volt, de akkor ezekszerint átveres
2020. jan. 30. 13:14
 4/6 anonim válasza:

LÉTEZIK ILYEN.

BB-ben dolgozom call centeresként. Este 8ig is szoktunk dolgozni, s iylen okokból felkeresni ügyfeleket.


üdv.

2020. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ki tudod derìteni. Igaz az, hogy nem tudtak levonni 3000 forint tartozást? Ha igaz, akkor nem csalòk, ilyen információkkal nem rendelkezhetnének. Arròl nem is beszélve, hogy 4000 forint nem érné meg a fáradtságot...
2020. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!