Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan állami támogatás...

Van olyan állami támogatás amit az is igényelhet akinek nincs és nem is lesz gyereke?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításra vagy bármire a házzal kapcsolatban.
2020. jan. 31. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Nincs és ne is kérdezz itt ilyet.

A társadalom szégyene vagy, hogy nem akarsz gyereket vállalni és nem is érdemelsz meg semmiféle támogatást, mert nem szaporodsz.


(remélem átment az irónia, én már lefutottam ezt a kört itt)

2020. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne lenne? Ott van például az otthon melege program. Mi azon keresztül cseréltünk mosógépet, cseréltettük ki a fűtési rendszer. Nem kellett hozzá gyerek, még házastárs sem.
2020. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Először azt hittem, komolyan gondolod.
2020. febr. 1. 08:58
 4/10 anonim ***** válasza:
4 éve még volt bankoknál államilag támogatott hitel ami pl. garantálja hogy nem nőhet a kamat bizonyos szint fölé.
2020. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

09.25-ös, ez a támogatott hiteltípus most is létezik, de tévedésben vagy, sosem volt fix kamatozású, mivel 1, vagy 5 évente átárazódó (kamatperiódus) és csak 5 évig támogatott. Jelenleg ez a konstrukció ideétműlt, már a normál piaci kamatozású hitelek között is lehet sokkal kedvezőbbet találni akár 10 évre fixálva is.

Kérező, nincs kamattámogatott hitel felújításra, de ettől még nagyon kedvező piaci hiteleket lehet találni, javaslom nézz körül, a neten is találhatsz sok kalkulátort, iránymutatásnak az is jó.

2020. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, idejétmúlt:)
2020. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 igen, nem fix kamatozású, olyan értelemben hogy ha 6%-nál kevesebb a kamat, akkor nincs állami támogatás, de ha 6% fölé emelkedne a kamat, akkor az állam a 6% feletti részt átvállalja.

Ez most tényleg nem jó konstrukció, de ki tudja mi lesz pár év múlva, valamint ezt szinte bárkinek odaadják.

2020. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, ezt rosszul tudod, nem vállalja át a 6% fölötti részt, csak egy bizonyos részét és 5 év után eltűnik a támogatás. (Ez a szakmám)
2020. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bíztam benne hogy van vissza nem térítendő kölcsön. Hitelt nem szeretnék felvenni, mert az mindig úgy van kitalálva, hogy a banknak legyen jó.
2020. febr. 2. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár most én sem vennék fel hitelt, de van olyan helyzet hogy neked is és a banknak is jó a hitel, mindketten nyertek vele.
2020. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!