Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv mindenkinek. A következő...

LT83 kérdése:

Üdv mindenkinek. A következő lenne a .2006ban akkori házastársam felvett egy személy hitelt az én aláírásom nélkül a saját nevér. Ma megkereset egy behajtó csoport telefonon hogy rajtam szeretnék behajtani ez jogos?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha akkor házasok voltatok, akkor a hitel is közös.
2020. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem írtam alá semmit. A hitelről sem tudtam még a szerződést sem láttam. 2006 hitel már nem évűlt el?
2020. febr. 6. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Az mindegy, hogy nem írtad alá. Házasság alatt minden vagyon és tartozás közös. A hitel pedig nem évül el, ha így lenne, senki nem fizetné vissza.
2020. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 évig nem szólítottak fel 5 évig, akkor évül el.
2020. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmi felszólítást a mai napig nem tudttam a hitelről. Nem hiszem hogy Mo. Törvényesen lehet ilyen dolgokat véghez vinni. Mért kell ezzel 14 évet várni?! 14 év kell hogy megtudja az ember hogy azért mert abban az időben még papíron házas voltam de életszerüen már nem életünk együtt és engem akarnak terhelni. Megáll az ember esze
2020. febr. 6. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!