Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki segítene hol a leggazda...

Valaki segítene hol a leggazdaságosabb számlát nyitni?

Figyelt kérdés

Igényeim igazából nem nagyok Online(lehet alkalmazás , lehet sima web) számlalekérdezés illetve tranzakciókat nézném.

Utalni nem igazán szoktam . Havi 2-szer vennék fel pénzt 150.000 Ft-ig ATM-ből.


2020. febr. 13. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
ui : jövedelem havi 250.000 Ft átlagosan
2020. febr. 13. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem minden bankot és minden számlájukat.

Amit én tudok és az általad leírtak alapján nagyon jó:


Sberbank Fair számlacsomag.


Ha havonta legalább négyszer, legalább 50 000 ft értékben használod a kártyádat vagy utalsz akkor nincs havidíja.

Írtad, hogy kettő készpénzfelvétel úgyis lenne minden hónapban. Ahhoz már csak két akár száz forintos kártyás vásárlás kell és kész.


A kártyadíj sem több mint máshol. Fejből meg nem mondom, de amikor választottam utánanéztem. Dombornyomott Mastercardot adnak csak. A dombornyomott máshol még drágább is lehet.


SMS díj van, azt neked kell eldönteni, hogy kell-e, de az sehol sincs ingyen szerintem.


Átutalás sem drága, talán van ahol olcsóbb, de én sem nagyon szoktam utalni, írtad hogy te sem.


Egyébként a havi két ingyenes készpénzfelvétel alapból benne van az ajánlatban, akkor is ha nem nyilatkozol, az állam által garantáltra.

Bármelyik hazai ATM-ből, nem csak saját.


Ha pedig minimum 300 000 ft érkezik be egy hónapban (akár pénztári befizetés is megfelelő) akkor havi három ingyenes készpénzfelvétel van.


Netbankban nincs túl sok funkció, de ami kell az elintézhető.



Lehet, hogy van ennél jobb, annak idején ezt találtam legjobbnak és azóta sincs velük problémám.

Fiókba nem sokat járok, de amikor ritkán mégis, arra sincs panaszom, bár persze ez azért fiókfüggő is.

2020. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egész jónak néz ki köszi..
2020. febr. 13. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem... Te nem ismered a Google-t?

[link]

[link]


Válogass. Mindez egy keresés...

2020. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!