Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Penzre lenne szuksegem gyorsan...

Penzre lenne szuksegem gyorsan milyen kolcsont ajanltok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok es ebben a honapban hamarabb kifogyott a penztarcam egyket varatlan kiadas miatt. Fix munkam nincsen es legkozelebb marcius elejen jutok penzhez addig kene valami megoldas.

Kolcson nem tudok kerni sajnos nincs kitol, neztem napi kifizetesu munkat de nem talaltam alkalmasat

Gyors kolcsonre gondoltam. Az erdekelne vajon van e lehetoseg bejelentet munka viszony nelkul hitelt felvenni es ha igen akkor ha a futamido minimum negy honap akkor visszafizethetem e egy honap utan az egeszet?



2020. febr. 17. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

"neztem napi kifizetesu munkat de nem talaltam alkalmasat"


Hát, tudod, ha az embernek nincs mit ennie, nincs pénze, akkor talán még a vagonkirakodás, kőműves segédmunka, takarítás is "alkalmas" :-)

Éhes ember nem válogat :-)



Bejelentett munka nélkül nem nagyon hiszem, hogy adnának, de ilyen Cofidis, Provident talán megszán 30-40 ezer ft-al. Mondjuk nem tudom, miből fizetnéd vissza, ha az alkalmi munka "nem alkalmas"

2020. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Melyik egyetemre vettek fel ilyen helyesírással?
2020. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat főleg neked utolsó sietve írtam meg telefonról. Első válaszoló nem finnyáságból nem felel meg a munka hanem mert hosszú tavúak és tanulás mellett arra nincs időm valamint dolgozom de ezek diákmunkák amik nem minősülnek stabil keresetnek így arra nem hivatkozhatok ilyen esetben.
2020. febr. 17. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Telefonon is van vessző...
2020. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm az értékes hozzászólásodat!
2020. febr. 17. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Munka, jövedelem nélkül nem adnak hitelt.
2020. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmész építkezésre, vagy bármi másnak. Tart ameddig tart. Nem tudnak sehol se ott tartani erőszakkal.
2020. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Menj el vért/plazmát adni, pár ezer forintot adnak érte, ami több mint a semmi.
2020. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!