Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdvözlök mindenkit. Nem várt...

Üdvözlök mindenkit. Nem várt kiadás miatt 1.5millio forintra lenne szükségem. Tudtok-e valamilyen pénzintézetet vagy hitelező céget aki nem hajt el? Negatív kommenteket nem kérek. Csak választ a kérdésemre.

Figyelt kérdés
A fizetésem 300ezer fölött van minden hónapban, viszont bankoktól nem kapok pénzt mert kültag vagyok egy bt-ben. Cofidis valamiért elutasít a provident keveset ajánl. Soha nem volt még semilyen hitelem.
2020. márc. 4. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bankszámlára érkezik a pénzed és esetleg "munkabér" címen, akkor megpróbálhatnád a folyószámla hitelkeretet, hátha...
2020. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Otp-s vagyok,oda érkezik a fizetésem munkabér megjegyzéssel hónapok óta és mégsem tudták beállítani a folyomószámlahitelt.
2020. márc. 4. 15:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ugye az nem is lenne annyi amennyire szükségem van.
2020. márc. 4. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor passz.

Kérj a cégedtől :-)

2020. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy megkérdezhetem, mire kell az a másfél millió?


Hátha van más megoldás is, mert ez így láthatóan nem működik...

2020. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért hajtanának el?

Beírod netes összehasonlítóba, hogy mennyi kell, kiírja, hogy hol a legkisebb a kamat. Oda besétálsz és megkérdezed, hogy adnak-e neked hitelt.

Szerintem fognak...

2020. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy hiába van több száz ezres fizetésem,ha egy bt-ben kültag vagyok, akkor kisadózónak számítok.A kisadózókat már másképp kezelik a bankok,NAV-tól kell igazolás amiben az áll,hogy mennyi volt a bt.-bevétele az elmult egy évben az alapján adnak hitelt.A bt. még csak 5 hónapja működik,de ez a bankokat nem érdekli ők a cég bevételét az év 12 hónapjára ossza,így elég kevésre jön ki.Ezért hajtanak el.

Elhitették azt,hogy ha aláírok kültagként akkor nem származik belőle semmi hátrányom,úgy néz ki mégis.

2020. márc. 4. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az a helyzet, hogy tényleg nem származik hátrányod belőle- ugyanis nem kapsz hitelt és így nem fogsz eladósodni :-)


Komolyra fordítva a szót: egyéni vállalkozóként, KATA-s adózásban sem kapnál hitelt, mert azt csak lezárt üzleti év után adnak és itt nem az a baj, hogy kültag vagy, hanem az, hogy csak 5 hónapja működik a vállalkozás.

Ilyen ez a vállalkozósdi... Alkalmazottként már simán megkaptad volna személyi kölcsönben.

2020. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!