Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valamit nem teljesen értek a...

Valamit nem teljesen értek a netes rendelésben. Hogy van ez:?  

Figyelt kérdés
segitsetek kérlek, mert valamit nem teljesen értek a netes rendelésben. hogy van ez:?   kinéztem néhány terméket ebayon és a bangoodon.  ebayon van amit usa dollárért adnak, van amit austrál dollárért.  néztem, hogy most mind esett.  az usa dollár 2 napja felpattant, igy azt gyorsan megrendeltem.  az ausztrál dollár mégma is esett, igy azzal várok azota is, ha hétfőn felpattan megrendelem, ha akkor is esik, tovább várok.  gondolom ez igy jo mert minden nappal olcsobb lesz.  Amit nem értek az az,hogy a bangoodon magam dönthetem el, miben fizetek.  de akár usa dollárért fizetek akár ausztrál dollárért ugyanannyi nem?  de most hogyaz usa dollár nőt az ausztrál dollár továbbesett érdemes  a bangoodon ausztrál dollárt választani?  vagy ebben az esetben mindenkép ugyanannyit fogok fizetni? hogy van ez?
2020. márc. 13. 19:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!