Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkártyám legyen?...

Milyen bankkártyám legyen? Milyen bankot javasoltok? Ha otp-n nyitok akkor mennyi a bankkártya éves díjja?

Figyelt kérdés

OTP ?

Első évben fizetnem kell a használatért ?


2020. márc. 30. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Le van írva minden erre vonatkozó információ a bankok weboldalán, az OTP-én is.
2020. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát függ attól is milyen lehetőségeid vannak, szerintem nézz szét máshol is. Erste, cib vagy k&h-t ajánlom. Ha ez az első akkor gondolom 26 alatti vagy. Az otpnél nem kell akkor fizetni kártya díjat se éveset de azért havonta vonogatni fognak néhány száz forintot csak úgy. Én ezért sem ajánlom mert nem túl korrektek.
2020. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy más bank se biztos pont, de nem egy embertől hallottam hogy otpről váltott és jobban járt. A kártyák közül master vagy visat mondják a legjobbnak ha gyakran rendelsz online főleg külföldről. Nekem maestrom van es ez is megfelel nekem.Ezt elvileg kevesebb helyen fogadják el de ritkán vásárolok online.
2020. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!