Részteljesités?

Figyelt kérdés

sziasztok

gondolom mindenki halott rola hogy orbán viktor a hitel meg nyugdij járulék stb eggyenlöre el engedi


és nekem egy olyan problémám van hogy rajta hagytam 84 ezret a otp kártyámon ugye ami a honapi hitelem törlesztése


és nekem 27 dikén szokták le vonni az összeget de ilyen sms-t nem kaptam és ugy gondoltam hogy igaz hogy a hitel törlesztések eggyenlöre fel vannak függesztve ugye koronavirus miadt


hát én meg ugye le vedtem a 84 ezret a kártyámrol és ma kaptam egy olyan smst hogy


7097 számla (200330) 5.803

RÉSZTELJESITÉS :-1.764-HUF

közl 5.803 RÉSZTELJESITÉS

személy kölcsön törlesztés

egy:-145.000-huf OTPdirekt


ez mi akar lenni ? akkor mégis vonnék a hitelem ? akkor miröl beszélt orbán viktor?

mert nekem jött már régebben egy ilyen sms hogy részteljesités és melette a kért összeg ami 21 ezer ft volt


és a bank pont annyit is kért de itt csak 1.764 van nem 84 ezer


valaki el magyarázná nekem mi a kuki van


2020. márc. 30. 17:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!